Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Egy ideje figyelek egy lányt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Blacko99 kérdése:

Egy ideje figyelek egy lányt akivel egy vonaton utanzok de visszahúzódónak tűnik és nem tudom hogyan szólítsam meg hogy nehogy el ne ilyesszem, ti milyen indokkal szólítantok meg és milyen témával kezdenétek a beszélgetést?

Figyelt kérdés
2015. okt. 28. 12:58
 1/10 anonim válasza:

-Szia, bocsi van egy zsepid?

-Nincs

-És adjak?

;) Nekem bejött mert humoros lányról volt szó és jól elvoltunk

2015. okt. 28. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Szia! Dugunk vagy kérjek bocsánatot?
2015. okt. 28. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Na én pont nem a dugásra mennék rá az csak akkor ha ő már kellően megismerem és egy ilyen szöveggel pont elilyesztenemém viszont az eslő az jó még én meg mosolyogtam!
2015. okt. 28. 13:19
 4/10 A kérdező kommentje:
ellilyeszteném*, első* bocsi a helyesírásért csak elírtam
2015. okt. 28. 13:23
 5/10 anonim válasza:
Megkérdezed hol száll le, hogy ott lakik-e , hogy holnap is fog ugyanakkor vonatozni, stb.
2015. okt. 28. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Elsősorban a helyesírásod javítom ki jó szándékkal, tehát ne anyázz! A "megijedni", mint ige, ahogy láthatod pontos "J"-vel írandó. Ha valakit elijesztesz, akkor ott is csak egy "L" betű van, nem dupla. Szívesen! ;)


A kérdésre egy válasz próba: én le sem szólítanám, mert nem ismerem, ergo, hogy tudnék szerelembe esni? 0.0 Ha pedig mégis le kéne, akkor valahogy mellé ülnék le és valamilyen formában segítséget próbálnék tőle kérni, amitől nem hiszi egyből azt, hogy szerelmes vagyok, de mégis egy jó párbeszédet tudok kirobbantani. Ennyit mára, másnap a vonaton, mint egy ismerőst, simán csak odaülnék mellé és kezdődhet az ismerkedés kicsit jobban, mint tegnap. Egy ilyen kérdést találj ki az első napra. :) Sok sikert! :D

2015. okt. 28. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszi igen észrevettem csak gyorsan írtam és nem vettem észre de nem anyázok főleg mert igazad van ebben a és köszi a segítséget egyébként ha nem lenne akkor se anyáznék mert mindenkinek az édesanyja szent szerintem senkinek sem lenne joga anyáznia senkinek!
2015. okt. 28. 14:56
 8/10 anonim ***** válasza:

Leülnék vele szemben, és figyelném. Ha rámnéz akkor kedvesen rámosolyognék. Ha visszamosolyog, akkor nyert ügyed van. Másnap szerintem egyből le is ülhetsz mellé mikor felszállsz.


Megmondod neki, hogy mindig látod a vonaton és most már muszáj volt ideülnöd :D

2015. okt. 28. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
"Szia Cica! Van gazdád?"
2015. okt. 28. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
"Szia cica!" -Kell egy spangli?
2017. okt. 16. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!