Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok egy lányba...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok egy lányba már vallottam is neki szerelmet, de hogyan hívjam meg randizni? Nem merem XDD

Figyelt kérdés

2015. nov. 27. 18:49
 1/8 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2015. nov. 27. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
bocsi de ezt nem szeretném elmondani
2015. nov. 27. 19:00
 3/8 anonim ***** válasza:
egyszerűen odamész hozzá és megkérdezed, hogy van-e valami programja a hétvégére és utána meg ha azt mondja, hogy nincs akkor elhívod ennyi
2015. nov. 27. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az XDD miatt én 11-nek tippellek :P
2015. nov. 27. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én is csak azért kérdeztem..
2015. nov. 28. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Hát szerintem kérd el a telefonszámát és kezdj el vele csetelni és amikor úgy érzed hogy most alkalmas akkor kérdezd meg hogy ő kibe szerelmes és jobb esetben ő is megkérdezi és akkor félénken és óvatosan mond meg neki. én ennyit tudok tenni.
2015. dec. 4. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%
Ha az Internet Explorer meg meri kérdezni hogy lehet e az alapértelmezett keresőd akkor te is el tudsz hívni egy lányt randira.
2015. dec. 8. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Milan82828 válasza:
na sikerűlt? :DDD
2021. nov. 29. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!