Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lányok! Segitenetek, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Segitenetek, hogy ilyenkor mi van?

Figyelt kérdés

2 hete ismerek egy lányt egy buliból, egy suliba jarunk. A buli masnapjan elkezdtem vele beszelgetni. Volt hogy kimentem ele reggel a buszmegalohoz, elkisertem ha valahova mennie kellett es volt hogy ilyenkor osszeert a kezunk , de nem banta ugyan ugy ment minden mint eddig. Suliba is gyakran elmentem az oszalyahoz vele beszelgetni... Es ezekbol az jott le hogy lehet valami (mikor beszeltunk kipirosodott,folyton helyezkedett, majdnem mindig elkapta a tekintetet amikor raneztem stb) elhivtam talalkozni es igent mondott. Aztan volt egy felreertes\veszekedes, ezert nem talalkoztunk, ezek utanna nem beszeltunk 2 napig. Mikor face.-en ujra dumaltunk azt irta hogy nem vagyok lenyegtelen a szamara es nagyon kedvel mint baratot.

Na es igy osszegezve nem tudom osszerakni mit is akar. Tudnatok csak egy kis segitseget nyujtani hogy akkor most mi van.. Es bocsanat hogy ilyen hosszu lett!


2015. nov. 29. 14:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Egyébként ez a sablonduma. Barátok vagytok ;)
2015. nov. 29. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
ha nem vagy biztos akkor inkabb kerdezd meg!:) mi nem ismerjuk annyyira mint, te pl! vagy egy baratjat kerdezd meg errol :)
2015. nov. 29. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
16 vagyok es koszi a valaszokat:)
2015. nov. 29. 15:42
 4/6 A kérdező kommentje:
Akkor nem valoszinu hogy ebbol tobb is lesz\lehet?
2015. nov. 29. 15:48
 5/6 anonim ***** válasza:
Az is lehet hogy magának nem meri bevallani hogy szeret.
2015. nov. 29. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Öcsém, úgy dobálóztok ezzel a szeretet szóval, mintha két hét alatt őrülten meg lehetne valakit szeretni...


Kérdező: Valószínű, hogy tényleg csak egy barátot lát benned. Illetve majd azok lehettek, mert ennyi idő alatt még az sem alakul ki. De ahhoz is tehetség kell, hogy ennyi idő után már veszekedjetek.

2015. nov. 29. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!