Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Baj, hogyha a lány idősebb...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj, hogyha a lány idősebb egy fiúnál? Vagy nem gond?

Figyelt kérdés

Lány 13 éves

Fiú 11 éves



2015. nov. 29. 20:23
 1/8 anonim ***** válasza:
Oh My God...Mit akartok ti ennyi idősen? 11 éves kisfiú...
2015. nov. 29. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Általánosságban nem lenne gond, de ennyi idősen..
2015. nov. 29. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ez tőletek függ, természetesen... De ha együtt lesztek vagy ilyesmi, számoljatok el azzal, hogy rengetegen megszólnak majd emiatt. Nem rosszból, de nekem furának tűnik.
2015. nov. 29. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Később már nem lenne gond ez a 2 év, de azért valljuk be, hogy te most léptél be a tinédzser korba, ő pedig még nagyon kisfiú..mondom mondjuk lennél 15 éves a fiú meg 13 akkor nem gáz, mondjuk mivel a fiú a kisebb, ezért lehet, hogy akkor is megszólnának páran.. de ez így most még SZERINTEM elég fura..
2015. nov. 29. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Persze várok még vele, majd később. Mondjuk az nem zavar, hogyha megszólnak miatta. De várok még 2-3 évet. Türelmes vagyok:)
2015. dec. 1. 14:26
 6/8 A kérdező kommentje:
És köszi a válaszokat :)
2015. dec. 1. 16:19
 7/8 anonim ***** válasza:

Ezt először nektek kell eldöntenetek hogy baj vagy sem..


Ha azt mondjuk hogy baj akkor nem jöttök össze ?

2015. dec. 7. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Csak kíváncsi voltam, de komolyan, köszi a rendes választ :)
2015. dec. 8. 21:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!