Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tetszik egy lány de van egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy lány de van egy zavaró tényező. Mit tegyek vele?

Figyelt kérdés
Szóval. Van egy csaj aki nagyon bejön, lehet ,hogy én is neki. Az egyik legjobb haverommal elég jó kapcsolatban vannak, majdnem szerelmi. A csaj azt mondta nem vonzódik hozzá. Viszont... Hát nem úgy tűnik. Nagyon jó barátságba vagyok a csajjal. Mit tegyek ha meg akarom szerezni?

2015. nov. 30. 09:04
 1/5 A kérdező kommentje:
Bocs lemaradt 16/F
2015. nov. 30. 09:05
 2/5 anonim ***** válasza:
hazudik a csaj,mind a kettőtökkel szórakozik.
2015. nov. 30. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Kétlem . Akkor ne osztaná meg velem a titkait.
2015. nov. 30. 12:40
 4/5 anonim ***** válasza:
Azért szórakozik, mert elmondja a titkait. Hagyjad!
2015. nov. 30. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
88%
o dehogynem,ne legyél naiv... Hogy lehetnek majdnem szerelmi kapcsolatban ha nem is vonzódik hozzá? ez így értelmetlen,nem vagyok majdnem szerelmi kapcsolatban olyannal akihez nem vonzódok..hazudik
2015. nov. 30. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!