Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire lehet gond, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire lehet gond, ha egy nő többet tett le az asztalra, mint egy férfi, zavaró tényező lehet ismerkedésnél?

Figyelt kérdés
Munkában, végzettségben, élet célokban stb.
2015. aug. 20. 16:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ez is csak egy haszontalan válasz.
2015. aug. 20. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Ha a nő több pénzt tesz le,és bármennyire ügyel, hogy egyensúlyba tartsa a dolgokat az mindig borítja a kapcsolatot, csak idő kérdése. Egyik férfi sem bírja hosszútávon elviselni. Előbb utóbb robban a bomba.

A munka, végzettség, életcéloknál nincs ilyen. Csak a pénznél.

2015. aug. 20. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
2: Miért? Szerintem nem feltétlenül. Engem nem zavarna, ha többet keresne a barátnőm, mint én. Úgyis általában a nők többet költekeznek...
2015. aug. 20. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Pedig a pénz csak egy társadalom által kreált papír és nem ebben kéne az értéket keresni, hanem magunkban. Butaságnak tartom, ezt a viselkedést, emiatt kicsinek éreznie magát.
2015. aug. 20. 16:19
 5/14 anonim ***** válasza:
Mert úgy lett kitalálva, hogy a férfi a családfenntartó. aki nem volt ilyen helyzetben az könnyen mondja, hogy de miért stb.. Egy igazi férfi nem bírja hosszú távon elviselni. Aki benne volt az tudja..
2015. aug. 20. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Nálam zavaró volt.

Diplomás, jó pozícióban dolgozó nő vagyok, rengeteg túlórával, hétvégi műszakokkal. Nagyon sokat küzdöttem azért hogy ide eljussak, szegény családból származom. Megismerkedtem egy férfival kb. egy éve, akinek nem volt végzettsége, nagyon keveset keresett és még azt is elszórta mindenféle luxus dolgokra, olyat is megvett, amit én soha nem vennék. A szüleivel lakott 30 évesen, és az volt a gond, hogy neki nem is volt célja előrébb jutni. Sem munkában, sem önállóságban. Kijelentette, hogy ha lesz gyerekünk, majd odaköltözünk az anyjáékhoz. Egészen hamar elkezdett zavarni hogy ekkora szakadék van köztünk, ennyire más a hozzáállásunk. Nem a pénz zavart, hanem a linksége, mert ez a szint már az.

Persze ha kisebb a különbség, engem nem érdekel.A mostani páromnak is jóval kisebb a végzettsége meg a keresete is, de normálisan gondolkozik, sokat dolgozik és vannak céljai, szóval ez teljesen más, őt egyenrangú félnek érzem és nagyon szeretem.

2015. aug. 20. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

5-ös, akkor lehet, hogy az én párom nem igazi férfi...


Mi 5 éve vagyunk együtt. Amikor megismerkedtünk, én egyetemre jártam, ő OKJ-s képzést csinált. Most 2 szakmája van (+az érettségit gimnáziumban tette le előtte), dolgozik, nekem az utolsó félévem jön a mesterképzésből. Közben én is dolgozom, és már most részmunkában keresek majdnem annyit, mint ő.


Tehát: én elvileg képzettebb vagyok/leszek, elvileg többet fogok keresni, a munka területén nagyobb céljaim vannak. De soha nem éreztem, hogy ez gondot jelentene, és ezt őszintén mondom. Neki is van rendes fizetése, így mindent felesben fizetünk, de hamarosan tervezzük a közös kasszát is. Simán lehet, hogy a jövőben neki lesz nagyobb fizetése, mert hamarosan belekezd egy 3. szakma tanulásába, plusz a 2. nyelvvizsgáját is leteszi, amivel jobb esélyei lesznek.


Ő soha nem álmodozott nagy karrierről, a biztos megélhetés már most megvan neki. Fontosabb számára, hogy nyugisabb élete legyen, és legyen szabadideje. Így kirándulunk sokat, együtt vagyunk, közös főzések, stb. Jobban örülök ennek, mint egy olyan férjnek, aki ugyan több pénzt hoz haza, de a munkájának él.


Amúgy én sem azért vagyok törekvőbb a munka terén, mert munkamániás vagyok, hanem mert van egy célom kislánykorom óta, amit el szeretnék érni. Ez egy éven belül valóra válhat, utána én sem törekszem majd feljebb és feljebb, nekem is kell a túlzott stressz és idegrohammentes élet.

2015. aug. 20. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Kevés pasi viseli el. A fene nagy egójuk valahogy nem nyeli le, pedig nem látom be mi olyan szörnyű benne.
2015. aug. 20. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Itt egy kérdés merül fel, amit példával írok le.


Adott egy nő nettó 400e-es fizuval, meg adott a párja egy nettó 100e-es fizuval.


Milyen lakásba költöznek? aminek a bérleti díja 60e vagy aminek a bérleti díja 120e/hó?


Remélem érthető a probléma. Még ha felesbe fizetik, akkor az első esetben a nő bankszámlája meg se érzi azt a 30e-et, de a pasié sem. 2. esetnél viszont igen. Nőnél marad 340e pasinál meg marad 40e Ft a hónap végéig, és akkor még nem ettek, nem szórakoztak, nincs befizetve a rezsi! Amit a nő megengedhet magának, azt a pasi nem engedheti meg, mert nincs rá keret. Vagy "kölcsönkér a párától" ami olyan kölcsön, amit soha nem fog visszafizetni, mivel nem is tud miből. Vagy oda jutunk hogy az asszony tartja el a pasit.



Ideális esetektől térjünk most el, hogy a nőt nem érdekli a pénz és nem nézi, hogy ki mit fizet!

2015. aug. 21. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
9 Nálad a pont. Pont hogy ráéreztél. aki benne volt valaha is ilyen helyzetbe az tudja, hogy ezt hosszútávon egyetlen férfi sem viseli el, hiába tesz meg mindent a nő, és teszi abszolút hozzáférhető közössé a pénzt, akkor se.
2015. aug. 21. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!