Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Időt kért. Keressem vagy ne?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kloty22 kérdése:

Időt kért. Keressem vagy ne?

Figyelt kérdés
Van egy srác már évek óta ismerjük egymást..mindig is tudtam hogy ő többet érez de én sosem éreztem többet..egészen mostanáig..amikor kiderült, számomra is, és számára is, hogy többet érzek iránta akkor időt kért...ez több hete volt... asszem elcsesztem

#barát #szerelem #párkapcsolat...facebook
2015. nov. 30. 19:07
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát én rá irnék azért több hét alatt van ideje gondolkodni
2015. nov. 30. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Én is így gondolom...csak nem értem hogy ő miért nem ir..régebben szinte mindennap irt állította hogy szeret aztán most meg itthagy...nem is értem.
2015. nov. 30. 19:20
 3/7 anonim ***** válasza:
Ne.
2015. nov. 30. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Várjam meg hogy keressen?
2015. nov. 30. 19:22
 5/7 anonim ***** válasza:
Akarsz valamit nem? Akkor mire vársz? Lehet Ő is rád vár. Ne ezen múljon már... írj csak neki, nem tud bajod lenni belőle. Ő meg mire vár, csodára? Ha kellenél neki, vagy nem másodiknak tartogatna nem kérne időket... sajnálom de így gondolom.
2015. nov. 30. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Az "időt kérek" a "nem" finom megfogalmazása.

Ha "többet érezne" irántad, nem időt, hanem időpontot kérne a találkához.

2015. nov. 30. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Az a gond hogy én is így gondolom..Köszönöm a válaszokat:)
2015. nov. 30. 20:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!