Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Keressem meg vagy ne?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Keressem meg vagy ne?

Figyelt kérdés
Van egy fiú, aki mindig is többet érzett irántam, mint barátság. Tavaly be is vallotta, hogy szeret. Ekkor nekem barátom volt, de bevallom, bármennyire is elítélendő, nekem sem volt közömbös..sőt. Csak az akkori barátom volt az első szerelmem és írtözatosan kötődtem hozzá. Később a fiúval sokáig nem beszéltünk, majd újra elkezdtünk beszélni, persze csak facebookon. Ekkorra már lecsengett az a dolog, hogy szeret, barátnője is volt. Felköszöntöttem névnapján. Ezután azt vettem észre, hogy letiltott. Nagyon hiányzott, sokat sírtam és éreztem rosszul magam miatta. Aztán újra feloldott. Megkérdeztem moért csinálta. Azt mondta nem mondhatja el. Nem akarja, hogy ne akarjak tudomást szerezni róla. Ha eljön az ideje és leülünk csak ketten beszélgetni mondjuk egy sör mellett elmondja. Ezután beszéltünk még. Jól elvoltunk, nagyon örültem neki, hogy feloldott. Aztán most újra letiltott. Nagyon hiányzik..ez nem egyszerű baráti szeretet már a részemről. Mikor először megláttam már akkor megfogott benne valami. Nem tudom, hogyan kereshetném meg és mondhatnék el neki mindent amit érzek. Érzem, hogy ő is többet érez, mint barátság. Mit tegyek?

2015. nov. 29. 18:01
 1/2 anonim ***** válasza:
Valószínűleg a barátnője miatt tiltott le. Ha jól veszem le abból, amit írtál, a fiú nem tudja, hogy te is szereted őt. Ha tudsz még valamilyen elérhetőségéről, akkor valld be neki az érzéseidet, ha tényleg ennyire nyomaszt ez az érzés, és tényleg el akarod neki mondsni. Viszont szerintem nem lenne szép dolog emiatt szétválasztani őt, meg a barátnőjét, de ha belegondolunk, ez még nem szétválasztás, csak bevallod az érzéseidet, és ennyi. Ő is ezt tette, mikor neked barátod volt. Én azt mondom neked, hogy ha tudod, mondd el neki, hogy mit érzel iránta, de ne szétszakítani akard őket azzal, hogy te folyamatosan írsz neki, mert lehet, hogy boldogok együtt.
2015. nov. 29. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Amikor megkérdeztem, hogy miért tiltott és mondtam neki, hogy mennyire rosszul esett ezt írta: Neeeem. Jobb ha nem tudod. Nem veled volt a baj félre ne értsd. Ez inkább csak magamnak köszönhetően történt így. Senkinek nem volt köze hozzá, senki nem mondott semmit, úgyhogy egyáltalán félre ne értsd. Elhiszem és bocsánatot szeretnék kérni érte. Ne haragudj. Szóval nem hinném, hogy a barátnője volt az oka.
2015. nov. 29. 19:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!