Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nem értem, most mit tegyek?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem értem, most mit tegyek? Többi odalent.

Figyelt kérdés

Tehát van egy lány, aki már első óta tetszik, és mivel év elején az egyik legjobb barátom (ki más...) elhívta randizni (persze a lány nemet mondott, mert szerinte még "korai"). Én pedig gyorsan a tettek mezejére léptem, próbáltam megmutatni, hogy én is méltó vagyok rá. Elkezdtem hát neki bókolni, egész évben, igazából én mentem utána, de mégsem küldött el sosem, és facebook-on is sokat beszéltünk. Meg volt egy tanulmányi kirándulás Ópusztaszerre, ahol elég sok dolgot csináltunk kettesben (esetleg egy-egy haver besegítésével hármasban). Igazából év közben is sokat beszélgettünk, de aztán év végén mikor megkérdeztem, hogy ő is így van-e vele, (persze ott voltak a barátai) azt mondta, hogy nem... És ez elég furcsa, mivel már első óta elég félénk volt...akkor most megkérdezném, megéri-e tovább hajtani utána? Merthát igazából nem vagyok az a vonzó srác típus...

12/F



#esély #szerelem #tanácstalanság #kelkáposzta #kelletlen információk a magánéletemről #tini párkapccsolatok
2015. nov. 30. 22:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Négyszemközt kérdezd meg. Sokan mondanak mást baráti körben.
2015. nov. 30. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Na figyi. Moat mad jönnek a posztok h inkabb házit írjal meg ink. Cumizál de en most meg is indoklom h miert ne próbálkozz. Te még naív kisgyerek vagy. Ezt elég könyen le lehet szűrni az írásodból. 12 evesen mit kezdenél 1 barátnővel? A kezét nem mered majd megfogni. Még tul fiatal vagy. És a lány is az. Ha tetszenél neki és elég erett lenne akor azt momdta voln a barataid elötth igen. De nem ez történt. + 1 jótanács: hazi nyulra nem lövünk!!! Hidd el ha ezt betartod akkor nem fogsz szenvedni éveken keresztül ( tapasztalat). Szerintemfelwjtsd el. Ilyenkor ugyis mindenen besértődne a csaj. Majd próbalkozz be nálla 2-3 év mmulva. De inkabb akkor se.
2015. nov. 30. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Egyet értek az előzővel.
2015. nov. 30. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!