Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok! Baj ha kicsi odalent?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Baj ha kicsi odalent? Összejönnetek egy ilyen pasival? 15/f

Figyelt kérdés
2015. máj. 22. 16:59
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

én fiú vagyok, és hetero (ezt jónak láttam tisztázni)


de az már rég rossz ha mielőtt össze jössz a lánnyal tudja a méreteidet

2015. máj. 22. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
mi takar a kicsi? sokan hiszik azt, hogy kicsi nekik, miközben nem. Magyarországon az átlag 13-15 között van, ezekkel a legtöbb lány már elégedett lehet, ha tudod is használni.
2015. máj. 22. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
10
2015. máj. 22. 17:11
 4/8 anonim ***** válasza:
Tudod hány lány imádkozik egy normális fiúért, aki szereti és elfogadja őt? Nagyon sok. Ne a p*csöd méretével foglalkozz, hanem keress egy lányt aki elfogad úgy ahogy vagy.
2015. máj. 22. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerinted érdekel az valakit? :D a méretedet fogja egy lány utóljára megtudni és ha szeret akkor nem fogja érdekelni... Ne legyél ilyen felszínes :)
2015. máj. 22. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
43%
sokan mondják, hogy nem lényeg mekkora, pedig azért lényeg. mert ha olyan kicsi, hogy nem élvezhető vele a szex, akkor szeretet ide vagy oda, tönkrevághat egy kapcsolatot.
2015. máj. 22. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 kovpet ***** válasza:

Az ujjadnál nagyobb, nem?

Pedig azzal is ki lehet elégíteni egy lányt...

2015. máj. 22. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
kovpet: ez az ujjas összehasonlítás unalmas.. persze, ujjal is ki lehet elégíteni egy nőt. de ha a pasimtól csak az ujját kapnám, és az annál nagyobb farkát nem, az sem lenne elég.. de látszik, hogy a Tini párkapcsolatba lett bedobva a kérdés, a Szexualitás kategóriában ugyanezt írnák javarészt a nők, mint én. vannak akiknek elég lenne, de a legtöbb nőnek nem az.
2015. máj. 22. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!