Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lányok! Veletek előfordult...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Veletek előfordult már olyan, hogy a suliban egy ismeretlen srácról azt hittétek, hogy bejöttök neki pedig igazából a barátnőtökbe szerelmes?

Figyelt kérdés
Mert mondjuk mindig a barátnőtökkel vagytok és félreértettétek, hogy kire néz.
2015. dec. 1. 18:19
 1/9 anonim ***** válasza:

Fiú vagyok, de úgy érzem tudok válaszolni a kérdésedre.. Van egy csajszi aki nagyon durván bejön, és a barátnője elkezdett hajtani rám, vagy legalábbis nagyon közeledni. Az is lehetséges ám, hogy csak sokszor vagy téma, és így nem csoda ha megnéz a másik csajszi is, csak azért hogy informálja a barátnőjét rólad.:D


18/F

2015. dec. 1. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ja igen, és a barátnője az nem jön be nekem:/
2015. dec. 1. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Olyan feltűnően nem csinál semmit a barátnője, mondjuk megmondom őszintén fogalmam sincs mit csinál, mert bármikor szembejönnek örülök ha arra rá tudok nézni aki bejön nemhogy még a barátnőjére :D Csak elgondolkodtam, hogy mi lenne ha kiderülne egyszer hogy végig félreértették a dolgot. Azért remélem semmi ilyen nincs, mert a barátnője nem jön be, nincs meg benne az a különlegesség :)
2015. dec. 1. 18:51
 4/9 A kérdező kommentje:
Azt meg nem hinném, hogy informálná rólam a barátnőjét, mert mindig együtt vannak szóval nagyon nem tud újat mondani. Mondjuk mivel nem nagyon szoktam nézni a barátnőjét lehet fel se ismerném ha egyedül van.
2015. dec. 1. 18:53
 5/9 anonim ***** válasza:

hát ilyenkor az a cinkség van, hogy szétmehet a barátságuk emiatt.. És ilyenkor lehet még az is, hogy a barátnője tiszteletére nem jön össze veled, mert tudja, hogy neki is bejössz.. És így mindkettő csaj tartózkodni fog.. Már ha fontos neki a barátsága annyira. Ilyenkor max összebarátkozol velük, és ki tudja, egy idő után lehet beadja a derekát, és a másik csajszi is megbékél vele. Amúgy meg általában örülnek a lányok egymásnak, legalábbis felszínesen, hogy összejön a barátnőjük valakivel.:D Főleg ha olyan személyiséged van, hogy megnyered az embereket:)


Nálam már láthatóan megy szét a két csaj, kicsit furcsák:D Mondjuk én képes vagyok túl sokat belelátni a dolgokba, lehet csak hülyén látom ezt az egészet:D

2015. dec. 1. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Hát informálni úgy is lehet, hogy a csaj aki bejön neked épp másfele néz, mert nem akar bámulni téged olyan szinten, és így a barátnőjét használja mint egy tükörként:D
2015. dec. 1. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Abban igazad lehet, mert eddig bármikor szembejöttek oldalra nézett. Azért nem hinném, hogy a barátnőjének bejövök, nem is egyezik a stílusunk. Hát remélem csak annak jövök be (már ha egyáltalán bejövök bárkinek is :D) aki nekem is, azért nem akarnám, hogy összevesszenek.
2015. dec. 1. 19:14
 8/9 A kérdező kommentje:
Ne aggódj, énis képes vagyok túl sokat belelátni a dolgokba volt is néhány helyzet amin elgondolkodtam, hogy mi is volt :D Volt egy helyzet ami különösen furcsa volt.(ha érdekel leirhatom privibe, csak irj egy várost hogy hová valósi vagy) Aztán lehet, hogy csak én látok némi reményt, közbe meg észre se vett.
2015. dec. 1. 19:19
 9/9 anonim ***** válasza:
Ez érdekes, mármint biztos rosszul érezném magam miatta,de mivel hála az égnek szöges ellentétek vagyunk ilyen téren a barátnőmmel, így nem érintene mélyebben. :D Egyébként becsapósak ezek a 'ketten vannak és néznek' dolgok mivel mi régebben egy harmadik csajnak figyeltük a fiút.😂 Meg ez így kevés infó, hogy tisztán lássuk a dolgokat. Ha gondolod nekem is elküldheted a történeted, hátha tudok segíteni.:) 18/L Sopron 😁
2015. dec. 2. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!