Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lehetek szerelmes egy ismeretl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetek szerelmes egy ismeretlen fiúba?

Figyelt kérdés
Kb. fél éve egy buszon megyek egy fiúval aki nézz és mosolyog rám mindig. Nagyon gyáva vagyok igy nem is merek beszélni vele a buszon. Ami durva hogy itt lakik tőlem kb. egy utcányira mégsem tudom kideríteni a nevét és akárkit kérdeztem sem tudja. Nah de ez mind1 is most. Folyamatosan rá gondolok és olyanokat álmodok vele h együtt vagyunk és szerelmesek egymásba. Amikor meglátom annyira elkezd verni a szívem és remegek h múltkor a metrón majdnem összeestem álló helyemben mert kb 50cm távolság volt köztünk. Most nem tanácsot akarok kérni arra hogy hogyan szólítsam meg hanem hogy ez szerelem már vagy csak ilyen plátói dolog? Normális válaszokat kérnék! Köszönöm!

2014. jún. 14. 23:29
 1/7 anonim ***** válasza:
Metrószerelem!
2014. jún. 14. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
És ez mit jelent?:D
2014. jún. 14. 23:31
 3/7 anonim ***** válasza:
bárkibe,bárhol,egy pillanat alatt
2014. jún. 14. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Az van hogy egyszerüen annyira tetszik hogy szinte azt hiszed hogy

ö nem is ember és ez miatt vahy ennyire feszült. Ennyi

2014. jún. 14. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
És nem csak ilyen plátói a dolog?
2014. jún. 15. 19:27
 6/7 anonim válasza:
Már velem is volt olyan hogy egy ismeretlen lány belémzúgott(nem tömegkölekedésben de ez most mindegy)De nekem az volt a jó hogy volt egy közös ismerősünk akitől megtudtam ezt és elég helyesnek és bátornak tartottam magam és odamentem beszélni vele majd össze is jöttünk. DEEE egy fél hónapig se tartott a dolog mert rájöttünk hogy nem nagyon illünk össze és a csaj csak anyit válaszolt hogy,,már nem akarok tőled semmit akkor még szerelmes voltam beléd meg akkor még kelletél, de mostmár nem, de ez csak egy szerelem első látásból volt,,. De drukkolok neked hogy ne így legyen, meg ha már rád is mosolyog meg minden akkor mondjuk például megkérdezhetnéd tőle hogy mennyi az idő vagy valamit és utána meg megprobálnál vele ismerkedni, mert lehet te is tetszel neki csak nem mer lépni.
2017. ápr. 9. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Majd írj hogy mi lett belőle! ;))
2017. ápr. 9. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!