Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek? Valami ötlet?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Valami ötlet?

Figyelt kérdés
Amikor a suliban elmegy mellettem az a fiú aki tetszik, akkor nem merek ránézni. :(

2015. dec. 3. 16:29
 1/4 Firedoom ***** válasza:
Pedig nézz csak ra! En próbálok szemezni egy lánnyal, de egyfolytában lesütött szemmel jar...
2015. dec. 3. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Pontosan miért nem mersz ránézni? Ismered is a fiút, vagy csak megláttad és azonnali szerelem? :)

Egyébként nyugodtan nézz csak rá, nem fog bántani. Reméljük.

De most komolyan, mitől félsz? Légy bátor :) Mikor nekem tetszett valaki, állandóan néztem. Lehet, hogy te is tetszenél neki, de így nem is tudná nagyon tudatni veled, ha rá sem nézel.

2015. dec. 3. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi :) Mindenkinek ment a zöld mancs :)
2015. dec. 3. 16:58
 4/4 anonim ***** válasza:

Ne félj :)

Ha látod hogy a folyosón ül akkor le js ülhetsz mellé és ha rád néz,és el kapja a fejét akkor tuti be jössz neki.

2015. dec. 3. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!