Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit érzek? Szeretem de valahog...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit érzek? Szeretem de valahogy nem érzem hogy annyira szeret mint én őt. (Többi lent)

Figyelt kérdés
Az a lényeg hogy pár napja járok egy fiúval akinek én vallottam be az érzéseimet és kiderült hogy ő is szeret engem így járni kezdtünk.Másnap suliban nagyon aranyos volt kedves és amikor először megölelt beleremegtem....nagyon jól esett aztán aznap szinte végig ez volt a téma a suliban így kicsit feszélyezve voltunk.Aztán nap végén iszonyat aranyos volt ő jött oda hozzám és úgy megölelt hogy azt hittem összeesek...éreztem az illatát és a pillanat amikor minden tökéletes volt.... Ma másnap reggel megölelt de előző nap megbeszéltük hogy bepótoljuk a puszit de kettedben (felelsz-vagy mersz-ben kaptuk feladatnak) de nem pótoltuk mert nem volt alkalom viszont egész nap kedves volt úgy viselkedett mint egy kapcsolatban viszont csak egyszer ölelt meg....hiányzik már most az illata és az hogy hozzám ér...viszont néha úgy érzem hogy ő nem annyira hiányolja az érintésemet vagy az ölelésemet.

2015. dec. 4. 15:47
 1/5 A kérdező kommentje:
mind ketten 14 évesek vagyunk
2015. dec. 4. 15:48
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
:) Nyugi ha csak rastresszelsz rosszabb lesz es minnek vege.. Relax :D Egyutt vagytok szeretitek egymast. Majd belerazodtok ne ezen kattogjon az agyad :) Semmi baj legyetek boldogok meg csak nehany napja vagytok egyutt es meg feltek egymastol ugymond :D De nem lesz semmi baj :)
2015. dec. 4. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Anyám, de kis cukik vagytok! Haaaat... Csajszi, ha azt szeretnéd h megöleljen, akkor ezt te is megteheted, de lehet elég csak Közelebb menned hozzá, v ilyesmi, az a lényeg, h ő is lássa h te is lépsz. Sok sikert!!! Am meg, látszik h ő is szeret téged!
2015. dec. 4. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Jajj de cukik vagytok. :D
2015. dec. 4. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyemmeg :D Minden rendben van, nyugi :)
2015. dec. 4. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!