Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mit tegyek ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit tegyek ha a baratomrol kiderult hogy lány. Ea nagyon szeretem, de most valahogy csalodtam benne. Mert ezt nem vartam volna tole, hogy fiunak adja ki magat. Szeretem. Nagyon is. szerintetek mi legyen?

Figyelt kérdés

2014. júl. 21. 10:00
 1/10 anonim ***** válasza:
Hát nem volt szép tőle, hogy becsapott. Ám nem mindegy, hogy a barátod fiú, vagy lány, ha másban nem hazudott? És ezt miért tette? Talán transzszexuális?
2014. júl. 21. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
nem hazudott masban :'( de szeretem...:'( es ez a baj...nem tudom mit tegyek :'(
2014. júl. 21. 10:08
 3/10 anonim ***** válasza:
mehet a nyali fali... amúgy ez gáz. Nekem nem férne bele
2014. júl. 21. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
csalodtam benne.... nagyon is... :'(
2014. júl. 21. 10:10
 5/10 anonim ***** válasza:
Akkor szeresd, ha ő is szeret. Nem írtad, hogy transzszexuális, biszex vagy leszbikus? Amennyiben transzszexuális, azaz női testben férfi, akkor ha szereted, te heteroszexuális vagy mégis. Ha biszex vagy leszbikus, akkor te is az vagy, esetleg pánszexuális. Na és akkor mi van? Egyik se rosszabb, mint a másik.
2014. júl. 21. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
az a baj hogy atvert
2014. júl. 21. 10:31
 7/10 anonim ***** válasza:
De mi volt az indoka? Igen, átvert, csúnya dolog. Szeretitek egymást? A kérdésre nem válaszoltál.
2014. júl. 21. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

nem tudom mi lehetett ra az indoka :'(

es igen...szeretjuk egymast

2014. júl. 21. 10:35
 9/10 anonim ***** válasza:
Akkor légy szíves kérdezd meg most és írd ide, akkor talán tudok valami értelmeset is írni.
2014. júl. 21. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

a barátod transzexuális?

h derült ki?

2014. júl. 21. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!