Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van egy lány aki tetszik, egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány aki tetszik, egy osztályba járunk és néha haza is kísérem, de nem tudom, hogy, mondjam el neki hogy tetszik. Tettem már "kis lépéseket". Már azon is gondolkodtam, hogy amikor hazakísérem a háza előtt megcsókolom. Szerintetek mit tegyek?

Figyelt kérdés

2015. dec. 5. 08:21
 1/2 anonim ***** válasza:
sztem csókot még ne. de mit tettél meg nink kis lépések. mennyire vagytok jóban? nekem. van olyan barátom, akivel megöleljük egymást, de csak barát. hány évesek vagytok?
2015. dec. 5. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Ha úgy látod, hogy kölcsönös az érzés, elhívhatnád valahova, de szerintem még ne csókold meg, hogy ne legyen félreértés. Esetleg adhatsz neki valami kis ajándékot, akár karácsonyra is :)
2015. dec. 5. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!