Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szagproblémás pasi- reménytele...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szagproblémás pasi- reménytelen eset?

Figyelt kérdés

2 éve vagyok már a pasimmal, de nincs egyszerű dolgom vele jó ideje.Pedig ápoltnak ismertem meg.Másképp szóba sem álltam volna vele.

De folyton valamilyen szaga van. Az ágyneműje,főleg párnája faggyú szagú, pedig azelőtt 2 nappal kimosta.

Szex közben izzadságszaga van. Szája szivartól büdös, undorító,amikor rám liheg.

Sarka repedt, koszos (ezt nemrég vettem észre, mert legtöbbször zokniban van,szerintem életében nem foglalkozott sarokápolással).

Ruhái bármennyire frissen mosottak, fél óra alatt fura szaguk lesz rajta.Testszagát átveszik, pedig azelőtt nem sokkal tusolt. Folyton kell unszoljam, hogy mosson kezet, hogy kezelje a pattanásait és hogy rendszeresen járjon a fodrászhoz, mert elhanyagoltnak hat a nyakára lenőtt haja.

Mindebből nagyon sokáig semmit nem vettem észre.

Valaki került ilyen helyzetbe? mit lehet tenni ez ellen? nem szeretném otthagyni,mert amúgy nem lenne más gond vele, de ezekkel a higiéniai bajaival én így nem tudok együtt élni.


2015. szept. 29. 09:47
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
0%
A pattanasok meg a tul eros testszag arra utal, h kabitoszerezik. Nincs remeny. Egyre rosszabb lesz. N
2015. szept. 29. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
85%

Neked is van szagod, csak magadat nem érzed.

A sarokápolással szerintem a legtöbb pasi nem foglalkozik.

2015. szept. 29. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
54%

Azért van egy pár dolog, ami már szőrszálhasogatás és nevetséges...

Először is: mindenkinek van természetes szaga.

Másrészt az ágynemű... szerinted álmában tudja kontrollálni, hogy izzad-e, vagy ilyesmi? Legyen már agyad, komolyan... én is izzadós vagyok.

Az izzadtságszag, ha elkezd izzadni, van. Ha előtte lefürdött, akkor mi a francot tehetne még?! A szájával lehet mit kezdeni, meg kell mosni a fogait, nyelvét is. Dohányzás hátrány. Ez tényleg az ápoltsághoz tartozik, ez jogos.

Sarka... ha koszos, meg lehet mosni, de én se foglalkoztam még életemben a sarkammal. Nincs időm/türelmem/kedvem azzal foglalkozni. Mit bánt az téged?

A ruhái meg... édes Istenem most komolyan, erről tehet szerinted? A kézmosás egy bizonyos pontig jogos. A pattanásain mit kezeljen? Elmúlnak, ha nem piszkálja. A fodrász meg... arról nem mondok véleményt, mindenki úgy hordja, ahogy akarja.

Mindebből a rózsaszín köd miatt nem vettél eddig semmit észre.

Nevetséges, hogy most hisztizel miatta. Egyedül a szájszagot tartom ezek közül olyannak, amivel illik és kell is mit kezdeni. A többi viszont... ne haragudj de vicc.

2015. szept. 29. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:

A tiszta emberi testnek is van illata, de ez általában semleges vagy kellemes, ritkább esetekben kellemetlen. Sajnos ez utóbbi jellemző a páromra.

Második válaszoló, igen,nekem is van biztosan szagom, de érdekes ,hogy mindeddig soha nem hallottam senkitől a környezetemből,hogy mi ez a szag? jellemzőbb inkább,hogy megdícsérik az illatomat.Még idegenek is.Ha a ruhám nincs teljesen megszáradva,nem veszem fel,mert mosogatórongyszagom lesz tőle. 2 naponta hajat is mosok, így kevés séllyel lesz faggyúszagú a fejem. Satöbbi.

2015. szept. 29. 10:08
 5/32 anonim ***** válasza:
61%
Elmúlt a rózsaszín köd, és amit eddig nem vettél észre, az most idegesít. Ennek a kapcsolatnak annyi, de nem a pasi miatt, hanem mert te nem vagy képes a rózsaszín ködös állapoton túl kapcsolatban létezni. A tartós párkapcsolat alapja ugyanis az, hogy tudomásul veszem, hogy a másik is emberből van, és elfogadom minden pozitív és negatív tulajdonságával együtt. Ha erre valaki nem képes, akkor a kezdeti idealizálás után rögtön átcsap egy másik végletbe: csak a hibákat látja és minden idegesíti a másikban. A komoly kapcsolatokra meg kell érni...
2015. szept. 29. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
11%
te is eleg igenyes lehetsz ha ilyennel dugsz :D
2015. szept. 29. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
58%
Ja és még egy gondolat: lehet, hogy terhes és vagy és azért lettél ennyire szagérzékeny. :)
2015. szept. 29. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:
Nem akartam a fejéhez vágni,de volt élettársa szerint valamilyen bakteriális fertőzése lehetett a pasinak már akkor, ő is szembesült hasonló szagokkal,amíg együtt voltak. Úgy alakult,hogy ismerem a nőt, ezt nekem még azelőtt említette,hogy nekem feltűnt volna, akkor meg legyintettem, hogy ááh, csak hisztéria, mert én ápoltnak ismerem a pasit.Persze,akkor még nem laktam együtt a pasival, heti 2-3 x találkoztunk. Akkor nem volt,hogy észrevegyem mindezt.
2015. szept. 29. 10:15
 9/32 anonim ***** válasza:
28%
Amúgy jah, tudod ki kefélne egy ilyennel...
2015. szept. 29. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
44%
Képzeld,a széklete is büdös! És megcsal! Megáll az eszem. Nem arról van szó, hogy dobni akarod, és keresed az ürügyet?
2015. szept. 29. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!