Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Normális a kapcsolat elején?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális a kapcsolat elején?

Figyelt kérdés
Egy hete jöttem össze a barátommal,de azelőtt is ismertük egymást(nem régóta).Elég bizonytalannak érzem magam vele kapcsolatban,mert nem vagyok biztos abban hogy szerelmes vagyok e.Mikor vele vagyok akkor úgy szeretem meg mindig szeretem de olyankor tudom hogy igen én szerelmes vagyok belé viszont amikor nem vagyok vele akkor meg már a szakításon gondolkodom vagyis megfordul a fejembe hogy én nem is szeretem őt...ez normális a kapcsolat elején? Rájövök a jobban megismerem hogy mit is érzek? Vagy nincs értelme,már nem lesz ebből semmi komoly?
2015. dec. 6. 17:49
 1/1 anonim ***** válasza:
Ilyen velem is volt, amikor velem volt ugy ereztem h mennyire szeretem...nemtudom hogy normalis e, szerintem várj még hátha jobban belészeretsz
2015. dec. 6. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!