Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok az osztálytár...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok az osztálytársamba!?

Figyelt kérdés

14 vagyok 8.-os és egy pár hónapja már tetszik az osztálytársam. Tudom, hogy házinyúlra nem lövünk de jövőre már nem egy osztályba fogunk járni! Egy iskolába sem..

Na szóval igazából az a szitu, hogy egy pár hónapja észrevettem, hogy néha mikor ránéztem ő épp nézett és gyorsan elkapta a tekintetét mikor odanéztem és a másik dolog, hogy a telefonomnak betörtem a képernyőjét és ő mindig odajött mindennap és megkérdezte, hogy mi történt vele. Azt hittem, hogy csak idegesíteni akart de egyik nap rájöttem, hogy lehet, hogy esetleg tetszem neki? Igazából nekem mindig is tetszett és kedveltem is de nem gondoltam volna, hogy ő is így érez:) Ja igen és a legaranyosabb dolgot kihagytam. Mikor valamelyik hülyegyerek megpróbált mondani rám valamit vagy belevinni valami hülyeségbe ő megvédett vagy éppen nem engedett belesételni mindenféle hülyeségbe. Akkor persze erre csak azt hittem, hogy kedves akar lenni aztán mikor felfedeztem, hogy ez több a kedvességnél elkezdtem mindig mosolyogni rá mikor rámnézett és olyan mosolyt fedeztem fel az arcán amitől elolvadok..de tényleg nem vagyok benne biztos, hogy tényleg úgy tetszem e neki. Meg akarom tőle kérdezni, de félek, hogy csak leégetem magam..meg nem is beszélünk túl sokat úgyhogy fogalmam sincs.. szerintetek meg merjem kérdezni? Hogyan? Nagyon durván szégyenlős és félénk vagyok ilyen téren szóval nekem ez nagyon nehéz lenne. Segítsetek, bármilyen tanácsot elfogadok!!

Előre is köszi!:))



2015. dec. 6. 14:59
 1/8 anonim ***** válasza:
Hivd el valahova(moziba, setalni) és akkor ott valahogy ovatosan utalsz ra vagy elmondod neki,h tetszik neked.
2015. dec. 6. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De tenyleg nagyon be vagyok parázva, hogy nem tetszem neki és nem akar tőlem semmit:( szerintetek azok a dolgok amiket fent irtam jelenthetik azt, hogy en sem vagyok kozombos neki? Tudom, hogy nem lattok a fejebe, ezert csak a ti sajat velemenyetekre vagyok kivancsi.
2015. dec. 6. 16:29
 3/8 anonim válasza:
Légy merész és ne félj a visszautasítástól! Ha mégis, akkor sem lehet semmi különösebb baj. Ha nyolcadikosok vagytok, meg úgysem lesz sokáig kínos egy helyre járni. Amit leírtál abból meg az tükröződik, hogy a lány sem olyan hülye, hogy utána szétkürtölje és mindenki tudja.
2015. dec. 6. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Oksi köszi a tanácsot, lehet, hogy igazad van úgyhogy megpróbálom elmondani neki:) Amúgy én vagyok a lány:Dd
2015. dec. 7. 00:09
 5/8 anonim válasza:
Ja, bocsi, nem értelmeztem. Különben akkor tényleg nem mondja el senkinek. De fiút meg ne bízz olyannal, hogy beszéljen a neveddel. Saját tapasztalatból. De tényleg ne.
2015. dec. 7. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
*nevedben
2015. dec. 7. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Semmi baj amúgy köszi mégegyszer. És ne aggódj nem fogom elmondanisenkinek még egy jó darabig csak neki. Már egyszer én is beleestem ebbe a hibába..
2015. dec. 7. 23:14
 8/8 Quasar07 ***** válasza:
Nem tudom mit érezhet, de nem közömbös, az tuti. Van nála szerintem esélyed, érdekled.
2015. dec. 12. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!