Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tetszik nekem egy lány de ő...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik nekem egy lány de ő neki más tetszik mit csináljak? A részletek lent 16/f

Figyelt kérdés
Az van hogy már 1 hónapja járok táncolni és a párom nagyon tetszik (nekem még soha sem volt barátnőm). A lány fiatalabb nálam 1 évvel, és elégé visszahúzódó alig tudok vele beszélni vlamiről de magabiztos és úgy tűnt hogy én is bejövök neki.A múlt kori fellépésünk végén el is akrtam hívni randizni mikkor oda nem jött az egyik tánc társam (kb 15 éves lehet nagyképű páva nagypofájú, bunkó és cinikus szóval elégé unszinpatikus nekem) a páromhoz és elkezd neki udvarolni de nem foglalkoztam vele mert azt gondoltam hogy neki se tetszik ,de a páromnak bejött másnap edzésen már nem is figyelt rám beszélni sem akart annyit mondott nekem hogy milyen aranyos meg minden ez a srác el se hittem hogy bejön neki ez a szóval ez van és nem tudom mit csináljak még sohasem tetszett így lány és minden passzolt volna mert a szülei szinpatikusak és kijötek az enyéimel is, és egyszerüen nem hiszem el hogy ez történt. Kérlek segítsetek hogymit csináljak.

#fiatal-szerelem
2015. dec. 6. 19:13
 1/4 anonim válasza:
Én sem bírom ezeket a pawa "srácokat". Az én tanácsom az, hogy mond el neki, hogy mit érzel. Tudom, ez egy sablon válasz, de hidd el ez a leg biztosabb megoldás!
2015. dec. 6. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És szerinted nem fog kinevetni? ,félek hogy ettől csak szarabb lesz.Azon gondolkozom hogy inkább hagyom a fenébe a táncot csak felejtsem el vagy azért ne ?
2015. dec. 6. 19:42
 3/4 anonim ***** válasza:

Ne félj! Persze könnyű ezt mondani, tudom. De ne félj! Állj elé, maximum kapsz egy nemet. Akkor meg majd lesz más :)

De lehet a bátorságod értékeli és beleegyezik egy randiba.

2015. dec. 6. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia! Érdeklődnék, hogy mi lett a fejlemény? :)
2016. szept. 10. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!