Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek ez az egész...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez az egész teljesen veszett ügy? Ti mit tennétek? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Van egy fiú akivel nagyon sokat beszélgettem, de soha nem találkoztunk, bár sokszor megbeszéltük, hogy fogunk mégsem lett belőle semmi, nem is ez a lényeg.. miközben beszélgettünk en elkezdtem egyre többet érezni iránta és ezt egy idő után neki is elmondtam, lehet rossz döntés volt, néha ugy Éreztem en sem vagyok számára közömbös, néha pedig ugy, hogy a háta közepére se kíván, volt egy idő míg nem beszéltünk , neki meg tetszett egy lány, de végül nem lett köztük semmi es ez idő alatt en is próbáltam elfelejteni egy másik fiúval, de nem sikerült .. Újból rairtam, mert a hiány, hogy nem beszélünk egyre elviselhetetlenebbé vált, végül Újra elkezdtünk beszélgetni, de valami meg változott közöttünk, mar nem olyan volt mint régen, persze en nem igazán törődtem ezzel, mert boldog voltam, hogy Újból beszélhetek vele, annyira próbáltam figyelni, hogy ezt ne rontsam el, de végül sikerült eltolnom.. mar kéthete nem beszéltünk, a hétvégén ugyanabban a buliban voltunk mar nem igazán tudtam mit teszek es ra Írtam, de nem valaszolt.. es en annyira szerettem volna, ha most végre lesz köztünk valami, de nem lett, sot egy másik lánnyal kavart előttem, pedig latszott, hogy észrevett, oke en is megismerkedtem egy fiúval így már" kvittek" vagyunk, de nem hiszem, hogy ő látott minket.. annyira szomorú vagyok es bűn tudatom van, hogy az , egész nap csak sírtam es fogalmam sincs mit tegyek:((

2015. dec. 6. 21:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Csak hogy jól értem-e. Valahol a neten "megismertél" valakit, kommunikáltatok a Facebook-on utána jó ideig. Egyszer úgy adódik, hogy mind a ketten a valóságban elkeveredtek ugyanabba a buliba, és te ahelyett, hogy odamész hozzá, ráírsz a Facebook-on. Csodálkozol, hogy mást dugott meg ezek után?
2015. dec. 6. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
nemxd nem ahelyett Írtam ra, hogy oda mentem volna hozza, hanem még jóval a buli előtt, de azt is csak azért, hogy kiderítsem jön-e, mert Éreztem, hogy ott lesz.. igen tudom oda kellett volna hozza mennem, de mire elég bátorságot vettem volna a másik lány hamarabb cselekedett...
2015. dec. 7. 08:32
 3/3 anonim ***** válasza:
Így jártál. Majd valahol, valamikor, valakivel... :)
2015. dec. 8. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!