Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lehet egyszerre kettőt szeretni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet egyszerre kettőt szeretni?

Figyelt kérdés
1 éve van barátom,és a suliban van egy fiú aki mindig odajön hozzám (beszélgetünk meg ilyenek)azt hiszem bele szerette (de van barátnője). Vágyom arra, hogy a karjaiba zárjon, megcsókoljon stb. De a barátomat is szeretem. Csak kipróbálnám vele. A barátomat megcsalni, és elhagyni sem szeretném. Mit tegyek? Felejtsem el?

2015. dec. 7. 17:02
 1/5 anonim ***** válasza:

Csak a nők képesek erre..

Ha a barátodat tényleg szeretnéd, eszedbe se jutna ilyen->mivel nem szereted eléggé,ebből szakítás lesz->a másik srácnak van barátnője->egyedül maradsz vagy maradsz egy boldogtalan kapcsolatban.

2015. dec. 7. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Akár hármat is, saját tapasztalat, bár én fiú vagyok, és a delikvensek voltak lányok.
2015. dec. 7. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha te nem akarod megcsalni/elhagyni a barátodat, miért vágysz arra, hogy olyan fiú csókoljon meg, akinek van barátnője? Ahhoz neki is ugyanezt kellene tennie. Vagy azt szeretnéd, hogy minden fiút csak te érdekelj? Bocsi, de ez elég fura így. Csak kipróbálnád vele? Felejtsd el! Ő nem téged szeret, hanem a barátnőjét, ha vele van. Ezt most nem bántásból írom, de nézz magadba! Hidd el, hogy nem éri meg.
2015. dec. 7. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
"Ha egyszerre 2 embert szeretsz, válaszd a másodikat, mert ha az elsőt igazán szeretted volna, nem szerettél volna bele a másodikba." -Johnny Depp
2015. dec. 7. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kedves 4-es. Ez még igaz is lehet, de lehet hogy a második csak fellángolás, de továbbra is az első a szerelem. És néha nehéz megkülönböztetni. Én eggyet tudok tanácsolni. Tobj fel egy érmét és (mondjuk a fej az első, az írás a második) amikor leesik és mondjuk írás lett de te nem őt akarod akkor tudni fogod! :D sok sikert! Majd írd meg h 1-es vagy 2-es az igazi! :D
2015. dec. 7. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!