Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek elmondjam a lany...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek elmondjam a lany pasijanak?

Figyelt kérdés
Az egèsz úgy kezdődőtt hogy eleg jóba lettem egy lánnyal, elèggè bele is szerettem,el is mondtam neki, ő erre azt mondta hogy neki meg időre van szüksège, ezt el is fogadtam. Erre kb egy hètre összejön egy gyerekkel. Elegge felb****** gondoltam akkor hagyom is a lanyt. Erre jött azzal, hogy èn ilyen fontos meg olyan fontos vagyok neki. Talalkozni akart velem, bele is mentem de nem gondoltam volna hogy mi lesz vègül. Megcsókolt meg azt szerette volna ha ilyen formában folytatjuk a dolgot. Bele mentem mert hát ugye csak szerettem. Ìgy összejartunk kb 3 hètig, közben pedig persze ìrta is meg mondta is hogy mennyire szeret. Na erre pár nap alatt megvilágosodott mint a szent Pál ès letiltott facebookon is meg hozzam se szólt. Úgy kellett kikönyörögnöm hogy ehgyaltalan meg tudjam mi van. Erre csak úgy siman azt mondja, hogy mostmar elèg volt belőlem, neki ez egy fellángolás volt. Magyarul jól kib****** velem. Szerintetek el mondjam a pasijának hogy megcsalta többször is?
2015. dec. 7. 21:20
 1/10 anonim ***** válasza:
Mondcsak el!! Dobja ki ot es erezze o is (marha bejin neki a srac) hogy mit ereztel te miatta...
2015. dec. 7. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Termèszetesen mondd el neki, sőt színezd is ki egy kicsit a történetet.
2015. dec. 7. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha mázlid van, nem üt ki a srác.
2015. dec. 7. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Kiutestol nem felek tulsagosan...
2015. dec. 7. 21:51
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
óóó hogyne, mondjad .. meg színezd is jól mondják itt előttem :D hülye k*va legyen neki is egy jó napja ...
2015. dec. 8. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
jah és P.S. a kiütés elvileg nem forog fenn, mert itt nem te éltél párkapcsolatban, hanem a lány . ha valakit kiütnek az ő lesz .. remélem :D
2015. dec. 8. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
53%

Szerintem légy Te a bölcs és ne mondj semmit! Hagyd ott az egészet és ismerkedj más lányokkal!

Miért?

1. Nem változtat semmin sem, csak több lesz belőle a probléma.

2. Minek konfrontálódni azzal a másikkal?


Ja! És tanuld meg: ha a csaj időt kér, akkor felejtős!

2015. dec. 8. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Elèg nagy dilemmában vagyok, mert nem vagyok az aki szeret kib***** a masikkal,de amit csinált velem az a szemèt(nagyon kètszìnű volt, nem is irtam le mindent amit csinalt) az felfoghatatlan számomra. Pont ugy csinalt mintha egy játèk lennèk, amivel elvan az ember egy ideig azután kidobja a szemètbe, ès ez hihetetlenül felb***
2015. dec. 8. 18:22
 9/10 anonim ***** válasza:
lehetsz "bölcs" is ahogy írták, de ha tényleg jól esne kicsit alárakni, szerintem megérdemelné ...
2015. dec. 8. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Mond el mert az ilyen az megérdemli nem hiszem el, hogy ilyen emberek minek élnek -.-"
2018. máj. 1. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!