Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Elmondjam neki, hogy tetszik...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam neki, hogy tetszik nekem, vagy azzal mindent elrontanék?

Figyelt kérdés

Beleszerettem a legjobb barátomba. Rosszul érzem magam miatta, mert 11 éves korunk óta elválaszthatatlanok vagyunk. Mostanában sokat beszélget egy sráccal, de ő szerencsére (ezért megint szarul érzem magam) messze lakik. Sokszor ha írogat vele kitépném a kezéből a telefont és megcsókolnám. Soha nem mutatott különösebb érdeklődést irántam, ezért is félek nagyon. Együtt járunk haza egy darabon a suliból és sokszor le kell nyugtatnom magam, hogy nehogy azt mondjam elbúcsúzáskor, hogy szeretem. Iskolában volt, hogy ünnepség alatt előttem állt megéreztem az illatát és annyitól merevedésem lett. És a helyzet csak romlik. Megfenyegettem egy nálunk két évvel fiatalabb srácot, hogy szálljon le róla, mert nagyon nyomult rá. És hihetetlen rosszul érzem magam miatta. Mi van, ha neki tetszett a fiú?

Egy elkeseredett 17 éves fiú.



2015. nov. 23. 20:55
 1/3 anonim válasza:
Szerintem eloszor tudnod kéne, hogy ez csak egy fellangolas vagy valami több...? Gondolom nem akarod elveszíteni, sem elijeszteni szoval talan az lenne a legjobb ha óvatosan kerdezgetned, elvégre legjobb barátok vagytok, nem? Például amikor a messzi fiúval írogat miert nem kerdezel rá, hogy 'fogtok találkozni?' vagy ha már talalkoztak akkor 'mikor találkoztok ujra', de szerintem ha legjobb barátok vagytok akkor azt is megkerdezheted hogy tetszik-e neki. En is megkérdeztem a legjobb barátomtól pusztán mert érdekelt, pedig nekem nem tetszik, de néha azert ilyenekről is szoktunk beszélgetni. Mindenesetre szerintem ne mondd el neki egyből, mert ha egy lánynak tetszik valaki az valahogy mindig latszik rajta, csak eszre kell venni.
2015. nov. 23. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Lemaradt, de lany vagyok
2015. nov. 23. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Már legalább 1 éves ez a "fellángolás". :/ Természetesen már beszéltünk a fiúról és tetszik neki, ami nagyon fáj. Sőt mi több, ha a srác újra erre fele jár megbeszélték, hogy találkoznak.
2015. nov. 23. 23:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!