Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van valami ötletetek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van valami ötletetek?

Figyelt kérdés
Megyünk korizni holnap az osztállyal és szerelmes vagyok az egyik osztálytársamba.Jó lenne,ha lenne valami,esetleg felsegít,mikor "véletlenül" elesek előtte,vagy valami ilyesmi.Van valami ötletetek,hogy mit csináljak?Szeretnék közelebb kerülni hozzá,nyitni felé,de nem akarom,hogy leessen neki a dolog...együtt megyünk az osztállyal a helyre is,ahol korizni fogunk,útközben is együtt leszünk,szóval ha van valami ötletetek,akkor azt nagyon szívesen várom. :)

2015. dec. 8. 17:48
 1/3 anonim ***** válasza:

Először is: maradjunk annyiban hogy tetszik neked, jó? :)

Másodszor: leírtad a megoldást, ess el előtte, de azért ne úgy hogy ő is hasravágódjon benned :D

2015. dec. 8. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Szerintem nem a legjobb az elesős módszer, mert az is lehet hogy egyszerűen csak kinevet.
2015. dec. 8. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

#1:Hadd tudjam már jobban,hogy mit érzek :D Hidd el sokáig én sem akartam bevallani magamnak,hogy ez nem csak tetszés,hanem már sokkal több,bár még mindig bizonytalan vagyok kicsit benne.

#2:Amúgy nem hinném,hogy kinevetne,mert nem olyan :D Meg ha tetszem neki,akkor csak nem hagyna ott :D Van valami más ötleted?? :D

2015. dec. 8. 18:48

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!