Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Kiderult h a szerelmem utalja...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiderult h a szerelmem utalja a ciganyokat. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Szoval en egy cigany lany vagyok, es van egy magyar srac az osztajomba aki tetszik...mar ott tartotam h szerelmet valok neki, de halottam h nagyon csunyakat mondott a ciganyokrol. Nekem nagyon roszul esett mert en is a teremben voltam,a srac pedig tudta h hallom. Na most en le sem tagadhatnam h az vagyok ,ugyanis rajtam egyertelmuen laccik es a nevem is "tipikus" cigany nev. Viszont tiszteseges vagyok nem lopok nem csalok.Szerintetek ha o rajonne erre akor lehetne valami? Vagy rasszistakal job ha nem kezdek?

2015. dec. 9. 11:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha akarna tőled valamit, akkor azt jelené valahogy. Tehát csak úgy ne támadd le, hogy ő tetszik neked, mert szerintem csak pofára esés lenne a vége.

Ha nem keresi a társaságod, ha nem kedves veled, akkor inkább keress mást, és ne vele foglalkozz.

2015. dec. 9. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
89%

Fiatal korban a gyerekek gyakran anélkűl, h tudnák kinek mennyire érzkeny amit mondanam, utánozzák a szüleiket, vagy a csoportjuk alfáját.

DE sajnos a lényeg, h a kimondott szóval ereje van. A másikra is, és visszahatóan aki kimondja arra is. Nehezen fognmásként gondolkozni, mint ahogy mondja. Ó most rasszista. NE KEZDJ VELE, mert tényleg csak pofáraesés lesz belóle. Ha érezne beléd kapcsolatben kesvezóen, akkor nem mondott volna olyanokat, amiket 😐

2015. dec. 9. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem ez felejtos...
2015. dec. 9. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
48%
Jobbat érdemelsz nála
2015. dec. 9. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
52%
Vegyél egy helyesírási szótárt.
2015. dec. 9. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
56%

Pedig sokkal jobban csokolnak, meg stb.

És a sötétebb cici is izgatóbb...

Keress másik srácot.

2015. dec. 9. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
41%
A libsik is felszólaltak. :)
2015. dec. 13. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Adri+ ***** válasza:
48%

Nem tuti, viszont nagyobb valószínűséggel rasszista.

Akkor jobb, ha nem kezdesz ki vele.

Jól viselkedsz, és gondolkodsz.


Ha rájön lehet, hogy jobb lesz, viszont

az is lehet, hogy eljátsza, hogy megbékélt, és

utána hajba kaptok keményen.

Mi nem ismerjük, te látod naponta..


Nekem meg volt 26 éves cigánylány barátnőm, én 32 vagyok,

és tök jó volt vele. Pedig azt mondják hogy

magyar vagyok.. aztán ki tudja.


Ha stresszelnél vagy félnél vele, bizti lesz másik. :)


Boldog új évet.

Adri

2016. jan. 1. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
13%
Szerintem maradj a sajátjaidnál. Nekted úgyis csak azok a fehér fiúk jutnak, akik nálunk selejtesnek számítanak. Lehet ő még nem hülyült meg teljesen. :)
2016. ápr. 23. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
33%
Attól függ. Pont ott vagy tetoválva ahol kell?
2016. okt. 5. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!