Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Segits kerlek tortenetem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segits kerlek tortenetem lennt Te hogy csinalnad?

Figyelt kérdés

3 hónapja szakított velem a barátom. Amikor egyutt voltunk eloszor nagyon szerettem aztan szinte mar egyaltalan nem. Majd miutan önhibámból elbesztettem rajottem, hogy igazabol mennyire oda vagyok esre es nagyon szeretem. Gyerekessege leven a szakitasunk utan hirtelen megsokszorozodtak rolam a pletykak es kikerultek rolam kepek. Egyszoval szamara edes volt a bosszu. Azota is szeretem. Es o ezt tudja. Ki is hasznalja. Ott bant vele ahol tud...most elhataroztam, hogy tovabblepek es tobbet nem fogok foglalkozni vele. Nagyobb fajdalom szamara ha nem fogalalkozok vele es megprobalok tovabb lepni minthogy ereztetem vele hogy szeretem mikozben mar a godreben allok... Ha szeret akkor ugy is lesz valami..

Szoval a kerdesem az hogy ti mit tennetek a helyemben, hogyan lepnetek tovabb. Valaszokat elore is koszonom! Normalis valaszokat kerek!(Elso eves gimnazista lany vagyok. A fiu akirol irtam az osztalytarsam...)



2015. dec. 12. 17:04
 1/3 anonim ***** válasza:
De még is mit tett ellened?
2015. dec. 12. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szétküldözte az egész iskolának az olyan képeket amiket CSAK NEKI szántam,a legintimebb és a leggázabb titkaimat ugyan csak az egész iskola tudja, kitált rólam dolgokat és azokat terjeszti mindenkinek, (eredményes) sportoló így elég sokan ismerik és ebben a baráti rétegében is tudnak rólam minden félét.
2015. dec. 12. 18:38
 3/3 anonim ***** válasza:

Első sorban tanulj meg helyesen írni!

Nem bántás képpen, de a te hibád, hogy ilyen-olyan képeket küldtél magadról, (ezzel eszkózt adtál a kezébe amivel lejárathat ) lehettél volna megfontoltabb is.

A kérdésre visszatérve keress egy hobbit amivel elvonod a figyelmed, ismerkedj, dobj ki mindent amit tőle kaptál, stb.

Sok sikert.

2015. dec. 13. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!