Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek terhes? A tortenetem...

Lehetek terhes? A tortenetem kicsit hosszu lesz! Koszonom, ha elolvassatok!

Figyelt kérdés

Minden ugy kezdodott, mikor a fiam 4 honapos volt, elment a tejem. ez volt 2013 oktobereben. November kozepen meg is jott a menzeszem rendesen, es azota is normalisan megjott 30-32 napokra. Viszont miutan vege lett a menzesznek, szinte hetente van barna folyasom, mar lassan 1.5 eve minden heten. Rengeteget voltam orvosnal, de nem jonnek ra miert van ez. az ultrahang nem mutat semmit. mar ketszer voltam kaparason emiatt. azt mondtak attol elmulik.... hat nem mult el.

mar vagy egy eve tervezgetjuk a kistestvert. de meg akartuk varni, hogy meggyogyuljak (vagyis elmuljon ez a barnazas), mert nem szeretnenk ha emiatt lenne valami baja a babanak.

az utolso menzeszem elott voltunk egyutt 3 nappal, ez volt aprilis 27, nem tudom emiatt e vagy nem, de most kivetelesen egy hetet kesett, es furcsa is volt a menzesz. mert mikor megjott nagyon fajt, de csak 2 napig tartott, aztan egy napig abszolut semmi, aztan meg ket napig nagyon keves volt, es vege is lett. vedekeztunk ovszerrel, es ki is vette ido elott a ferjem. Nem szakadt ki a gumi sem!

viszont ma ugy gorcsol a hasam, mintha megjonne (csak 2.an kellene megjonnie)!

Ilyet akkor ereztem utoljara, mikor a fiammal estem teherbe(mert nala is igy ereztem es kiderult, akkor agyazodott be)!

Vajon lehetek igy terhes?

Elnezest, ha hosszu lett. de remelem valaki tud segiteni, hatha valaki van/volt hasonlo helyzetben. Orvoshoz csak jovo heten tudok menni.

Koszonom, ha elolvastatok!


2015. máj. 18. 10:19
 1/6 anonim ***** válasza:
0%

A kisregény helyett sétálj el egy tesztért.

Szexeltél? igen. Tehát lehetsz terhes.

2015. máj. 18. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
azert irtam le mindent, mert szerintem valamifele hormonproblema lehet a barnazas miatt, es hogy talan emiatt valtozott meg a menzeszem. es mindenkepp vettem volna tesztet.
2015. máj. 18. 10:32
 3/6 anonim ***** válasza:

Teszteltél?


Hormonokat néztek a barnázás miatt?

2015. máj. 18. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

ma veszek tesztet. hormonokat nem neztek (itt angliaban nem akarjak megnezni), viszont multkor azt mondtak a fagyasztasos mutet elott, (kb 2 honapja volt), hogy van mehszalysebem, es hogy tudtam e rola? eddig egyik orvos sem mondta, pedig 2 havonta jarok hozzajuk. viszont azt mondta a fagyasztasos mutet utan el fog mulni, igy nem adott ra semmit. ennek ellenere a barnazas nem mult el, igy most 28.-ara kaptam megint idopontot. Talan attol van. remelem mar kiderul!


Otthon is voltam tavaly szeptemberben, akkor is mentem orvoshoz, o egeszsegugyi kaparast csinalt. aminek az volt az eredmenye, hogy elvileg polypom volt, de azt mondtak a kaparassal eltunt.

ezert nem ertem, miert tart meg mindig :(

2015. máj. 18. 14:20
 5/6 anonim ***** válasza:
Végül mi lett a dologból?
2015. máj. 22. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Masnap pozitiv lett a tesztem, de az orvos nem latott semmit, igy elkuldott masfajta vizsgalatokra, szerinte mast jelzett a teszt :(

Most varok a soromra, mert 1-2 het a bekerulesi ido mindenhova. Koszi hogy erdeklodtel! :)

2015. máj. 23. 08:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!