Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mindenki szerint csak ki akar...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindenki szerint csak ki akar használni engem, szerintetek is?

Figyelt kérdés

Hát a lényeg az lenne, hogy ő 10.es én pedig 9.es és már az első héten mikor beszéltünk orált akart, meg ilyesmit, konkrét szexet nem. Mondta hogy neki ez fontos, mert kíván meg mit tudjam én, de azt mondtam nem, és rengeteget hisztizik miatta mai napig. Már picivel több mint 1 hónapja "vár" hiába mondom neki hogy nem fogok neki tudni konkrét időpontot mondani.


LÉNYEG

rengeteget veszekedtem vele azon hogy csomószor hozzámvágja hogy valszeg nem is szeretem, mert ennyit nem vagyok képes engedni, nem tennék meg érte ennyit, én meg ellenérvelek azzal hogy ő meg nem képes felfogni hogy nem akarom. és oké hogy alapjáraton ez megy, de pl nagyon imádok beszélni vele mikor éppen nem hisztizik, van hogy napi 10-12 órát is. Sőt féltékeny is szokott lenni(amit elvileg ha nem szeretne nem lenne az)

Viszont még ami zavar hogy ő nem szeret semmit csinálni "nyilvánosan". Ha bárki rákérdez van-e valami akármilyen csajjal, megmondja hogy velem, meg meg is ölel. De pl mikor megkérdeztem hogy a puszi belefér-e azt mondta nem. Mikor náluk voltunk csak ketten akkor csók is volt meg minden... csak úgy zavar hogy nemtudom mitévő legyek, és kell kívülállóknak is a véleménye, mert nyilván a barátaim nekem adnak igazat általában.

Arra tudok még gondolni hogy mivel állítása szerint sokszor baszták át, nem akar megint égni.

Egyébként osztálytársával jóban vagyok, és nem tudnak olyasmiről hogy eddig bárkivel lefeküdt volna vagy hasonlók.



#kihasználás #petting #kötődööm
2015. dec. 13. 02:16
1 2
 1/11 anonim válasza:

Jajj ne is hagyd magad! Nem tűri meg nyilvánosság előtt a csókot de tőled meg elvárja az orált? Kezdőknek pláne nem szabadna orállal próbálkozni! Különben is fiatal vagy még, ha meg egy hónap után már így hisztizik...

Meg nem értem. Hogyhogy nem akar égni? Mivel nem?Nehogy már elvárjon tőled valamit, ha ő nem tesz semmit.

Nem maaradnék vele a helyedben.

2015. dec. 13. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Csak annyira rossz, mert én még sosem voltam szerelmes, de ő nagyon gyorsan megfogott és a csókja is rettentő jó volt. Rá gondolok mikor felkelek, mikor lefekszek és annyira rossz :(

Megbántani sem akarom, mert nem akarom hogy haragban legyünk, tényleg imádok vele beszélni és játszani. Szóval gondolom akkor megvárom míg megunja a várakozást

2015. dec. 13. 02:40
 3/11 A kérdező kommentje:
Meg egyébként azért is tetszik ennyire, mert én sem vagyok az a "enyelegjünk 7/24ben és lógjunk egymás pofáján egésznap" mert énis kényelmetlennek érezném. De azért eg szájrapuszi, vagy csak arcra simán beleférne....
2015. dec. 13. 02:43
 4/11 Zedricht ***** válasza:
100%
Fura hogy elvarja az oralt de nyilvanosan egy puszit se ad. Meg, hogy azert nem szereted mert nem elegited ki? Ugyamar..
2015. dec. 13. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem hagyd, hidd el találsz nála jobbat is!
2015. dec. 13. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nála százával találsz jobbat!!!!

Tök mindegy, hogy vannak jó tulajdonságai is, ha ilyen tiszteletlen veled......csak egy kanos kis pincsi.

2015. dec. 13. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
100%
Istenem.. Dobd ki a p...ába! Nem éri meg ilyen barommal foglalkoznod. Ha meg megteszed amit kér akkor meg azon kapod a fejed, hogy az egész suli rajtad fog röhögni.. Találsz 1000x jobbat mint ő.
2015. dec. 13. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Én is ezen a véleményen voltam, mostmár megerősítettétek, köszönöm :)

Megmondom neki majd konkrétan hogy nem fogok csinálni semmit ha legközelebb hisztizik:D

2015. dec. 13. 13:27
 9/11 A kérdező kommentje:
De mikor nemet mondtam akkor úgy akart megegyezni hogy nekem nem kell csinálnom semmit, csak legalább ő had csinálja nekem de az neki még csak jó sem lenne és nemértem xd
2015. dec. 13. 13:35
 10/11 anonim válasza:
Jajj nehogy már gyakorló bábu légy neki! Tényleg mellőzd szerencsétlent!
2015. dec. 13. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!