Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Márt ki irtam de most más a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Márt ki irtam de most más a helyzet tul léptem enyi volt iránta a szerelem most a barátnöjébe vagyok szerelmes ha be probálkozok lene esélyem?

Figyelt kérdés
Szerelmes voltam aba a lányba kb 3 hétig de márt nem érzem hogy szerelmes lenék bele most a barátnöjèbe lene esélyem a bárátnöjénél az arcomon van 4-5 db patanás de kezelem igy nene esélyem?
2015. dec. 14. 16:49
 1/10 anonim ***** válasza:
Te voltál az a kölyök akit mindenki leszólt hogy helyesen írjon? Mert még mindig ez a szitu...és azt írtad hogy nagyon szereted most meg már a barátnőjébe vagy szerelmes?! 4-5 pattanás :D szerintem ha lány is ilyen "okos" mint Te akkor van esélyed :D
2015. dec. 14. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Jaj de gyerekes a stílusod, szerintem még 14 sem vagy...

Honnan tudjuk hogy lenne-e nála esélyed? Nem tudjuk hogyan viszonyul hozzád, semmit sem tudtunk meg. Vagy igen vagy nem.

2015. dec. 14. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Jaajjj ne légyszii ne kezd el megint...!:D
2015. dec. 14. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
De hogy válaszoljak a kérdésedre: Nem tudom..egyikőtöket sem ismerem..még azt sem tudom hogy mennyi idősek vagytok (tipp:12-14). Ez függ tőle is és tőled is. Kezdj el vele (hosszabban) beszélgetni..és ha szimpatikus meg minden akkor hívd el valahova. De amúgy esély mindig van!;)
2015. dec. 14. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
15 évesek vagyunk
2015. dec. 14. 17:20
 6/10 anonim ***** válasza:
Egy kicsit jobban is igyekezhettél volna a kérdés kiírásakor..:) Nem tudom te hogy vagy vele, de ha én rosszul írok valamit akkor aláhúzza egy hullámos piros csíkkal a böngésző a szót.. Na mindegy. A szerelemhez idő kell, nem mondhatod azt, hogy 3 hétig szerettél valakit, aztán most meg a barátnőjébe vagy belezúgva... A pattanás nem nagy hátrány, mindenkinek van, de az értelem hiánya, vagy az egyszerű butaság már az..:/
2015. dec. 14. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Azért rontotam el mert igyekeztem ki irni és bocsi
2015. dec. 14. 18:26
 8/10 anonim ***** válasza:

*rontottam *kiírni


<3

2015. dec. 14. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

azért nem érzem a szerelmet iránta meg nem is fogom mert van pasia én meg nem vagyok szemét hogy bele avatkozak a kapcsolatába ha ott boldog akor ott boldog én a barátnöjébe bele estem szerelmes lettem belé

Teljesen megbolondított engem

mert nem látok mást csak őt

rájöttem csak egy nő kell nekem

és ez nem lehet más csak ő

mert minden nap ő kell

mellette kell lennem amikor fölkel

mellette kell lennem mikor sír amikor nevet

2015. dec. 14. 18:34
 10/10 anonim ***** válasza:
Te...ajánlom figyelmedbe a nyelvtan könyvet és a Magyar Értelmező Kéziszótárt.A nyelvtan könyv segít abban,hogy az életben végre 1x leírj egy magyar szót helyesen,a MÉK pedig segít fölfedni a szerelem szó jelentését(segítek,az nem 3 hét)
2015. dec. 19. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!