Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lehet valaki szerelmes ismeret...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet valaki szerelmes ismeretség nélkül?

Figyelt kérdés
Van egy fiú, akit láttam egy buliban, majd rákerestem facebookon. Azóta mindennap megnézem az adatlapját, nagyon tetszik külsőleg és azok alapján, amiket megoszt belsőleg is. Egyszer sem beszéltünk még, mégis nagyon gyakran gondolok rá. Nem vagyok az a típus, aki belezúg minden jött-ment ismeretlenbe, de ő valamiért nagyon megfogott. Mitől lehet ez? Lehet valaki szerelmes ismeretség nélkül?

2015. dec. 8. 21:16
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem lehetséges, velem is ezvan annyi különbséggel, hogy én fiú vagyok. Majdnem minden nap látom a lányt és teljesen megfogott a stílusa, stb.. pedig még egy szót se beszéltünk, nem is ismerjük egymást.
2015. dec. 8. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszod! :) és te milyen gyakran gondolsz rá? mit érzel, ha rá gondolsz? szoktál arra gondolni, hogy mi lenne, ha járnátok?
2015. dec. 8. 21:22
 3/8 anonim ***** válasza:
Ez nem szerelem, inkább csak testi vonzódás. Nekem is van kb. 2 lány aki eszméletlenül tetszik, és rengeteget gondolok rájuk, pedig nem is ismerem őket, csupán heti egyszer látom őket pár percre. De ez addig nem lehet szerelem amíg nem ismered meg a másikat belülről.
2015. dec. 8. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igen igazad lehet kedves 3-as válaszoló, csak olyan furcsa számomra, hogy egyszer láttam élőben és azóta folyton rá gondolok.
2015. dec. 8. 21:26
 5/8 anonim ***** válasza:
A kamaszkor ilyen, az ember sokszor olyanokhoz kezd el kötődni akiket jóformán nem is ismer. Ez még sokszor 20 éves korig sem múlik el.
2015. dec. 8. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hogy milyen gyakran szoktam rá gondolni? :D Hát kb minden másodpercben onnantól hogy reggel felkelek :D Hogy is mondjam, olyan "idegességet" érzek (talán erre mondják hogy olyan mintha pillangók lennének a gyomrodban). Sokszor gondoltam már rá hogy milyen jó lenne megölelni, esetleg megcsókolni, de érdekes módon az eszembe se jut hogy lefeküdjek vele.
2015. dec. 8. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Értem, akkor hasonlóan vagy te is, mint én :)
2015. dec. 8. 21:53
 8/8 anonim válasza:
Lehet, de nem biztos hogy a létező személybe zúgsz bele, sokkal inkább annak abba a képébe amit képzeleted díszített ki.
2016. jan. 20. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!