Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Pár éve tetszik egy srác. Mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pár éve tetszik egy srác. Mit tegyek? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Pár éve tetszik egy fiú. Amikor megtetszett akkor igazából látszott is, hogy tetszek neki igazából még eléggé kicsik voltunk, de pl.: egymás mellé ültünk le, egymástól kértünk színes ceruzát meg ilyenek. :D Aztán utána kb.1 évig totál nem érintkeztünk egymással, meg neki volt is barátnője. Aztán most idén meg igazból egyre többet beszélünk meg hülyülünk. De igazából más lánynak is csapja a szelet akinek nagy valószínűséggel szintén tetszik. Szerintetek mit csináljak? Igazából van mikor totál egyértelmű minden, van mikor meg teljesen össze meg vissza vagyok zavarodva mert azt sem tudom mi van. Mondjam el neki mit érzek? Vagy ne? Attól félek akkor meg ha visszautasít már nem leszünk jóban meg ilyenek. :/

Köszönöm előre is a segítséget. :)


13/L



2015. dec. 16. 17:30
 1/3 anonim válasza:

Én is voltam már így.Próbálj meg közelebb kerülni hozzá,kérdezd meg,hogy elmennétek-e együtt valahova.Ha szégyenlős vagy,akkor próbáld meg kicsit arra terelni a témát,szerelem,ilyesmi.Ha kereken a bele akarsz vágni,akkor beszélgess vele kettesben,tereld a témát,és mond hogy már régóta máshogy érzel iránta,kedveled,több mint barát.Más lánynak lehet azért csapja a szelet,mert nem tudja,hogy tetszel-e neki.

Sok szerencsét!16/l

2015. dec. 17. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Én is voltam már így.Próbálj meg közelebb kerülni hozzá,kérdezd meg,hogy elmennétek-e együtt valahova.Ha szégyenlős vagy,akkor próbáld meg kicsit arra terelni a témát,szerelem,ilyesmi.Ha kereken a bele akarsz vágni,akkor beszélgess vele kettesben,tereld a témát,és mond hogy már régóta máshogy érzel iránta,kedveled,több mint barát.Más lánynak lehet azért csapja a szelet,mert nem tudja,hogy tetszel-e neki.Sok szerencsét! 16/l
2015. dec. 17. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mond el neki ebben a korban a fiúk képesek teljesen vakok lenn (remélem tudod hogy értem) tehát igen mond a szemébe! Es személyesen az nagyon fontos 13/F ha kérdésedvan nyugottan írj privátban.
2016. ápr. 5. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!