Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tetszik nekem egy srác, ő pár...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik nekem egy srác, ő pár ével idösebb nálam (18 éves), és elgondolkodtam, ő tudja h tetszik nekem, honnan tudom h nem akar kihasználni/kihasználni azt h tetszik nekem? 15l

Figyelt kérdés
2015. dec. 13. 16:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha hamar le akar fektetni.
2015. dec. 13. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerű. Majd ha állandóan azt sulykolja, hogy fú de jó lenne már lefeküdni, és jön a típusdumákkal, hogy "a szex is fontos része a kapcsoaltnak", meg hogy neki "vannak igényei", és fittyet hány arra, hogy neked mik az igényeid, na akkor tudni fogod, hogy nem önmagadért szeret.
2015. dec. 13. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Mark Fifth válasza:
100%

Most még nem tudod, mert nem tudhatod.

Később lesznek jelek, észreveszed vagy nem. Az egész bizalom kérdése, megadod neki vagy nem, rajtad áll. Ezt majd vagy megbánod, vagy nem... vagy azt bánod meg, hogy nem bíztál benne vagy azt, hogy igen.

De figyelj! Ez maga az élet, nem?

Tessék bátran hozzászólni, vitázni. Nyitott vagyok.


Egy tizennyolcadik életévében járó srác vagyok, aki árokbalőné az olyan válaszadókat, akik zsigerből lebeszélték róla a lányt, mert viszonozza az érzéseket.

nem, nem a tiéd vagyok :D


jóéjt

2015. dec. 30. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!