Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » 15-20 év körüli lányok!...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

15-20 év körüli lányok! Nektek kízáró oknak számít, ha egy fiúnak gerincferdülése, és szemtengelyferdülése van?

Figyelt kérdés
Nálatok esélye sincs egy ilyen fiúnak?

2015. dec. 17. 14:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem vagyok lány, de megőrülök az ilyen kérdésektöl, egy lányt rohadtul nem érdekelnek a hibáid főleg ha bejössz neki, akkor mindent jónak lát rajtad.
2015. dec. 17. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nekem mind kettő van csak nem vészesek így szinte nem is látszanak. Ha nem áll kétfelé a szemed állandóan és nem húz félre a hátad a gerinced miatt akkor SENKIT nem fog érdekelni sőt még észre sem fogják venni.:) 15/L
2015. dec. 17. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Kösz, ez most jól esett :)

Talán még sincs akkora próbléma mint hittem.

2015. dec. 17. 15:15
 4/12 anonim ***** válasza:

Habár én nem vagyok lány..

De gerincferdülésem van(fogalmam sincs hány fokos, sose jegyzem meg. De lehet látni). Szemtengelyferdülésem ugyan nincs, van helyette pattanásos arc és kicsit furcsa fogazat.. Ennek ellenére volt már kapcsolatom, és semmilyen hátrányom nincs a lányoknál :D. Mindegy milyen testi hibád van, legyél laza, vicces,jófej és udvarias..nyert ügyed van :D Aki kizárólag emiatt néz le, az meg annyit is ér ;)


17/f

2015. dec. 17. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

1.lépés fogadd el magad, akkor is ha nem vagy tökéletes

2.lépés tökéletesítsd magad

Amíg nincs barátnőd meg írj naplót.

2015. dec. 18. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
0%
egy lány se válaszolt lol
2015. dec. 26. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Igazából, ha belegondolsz senki sem tökéletes, mindenkin van valami hiba, külsöleg is. Nekem a lábaimmal van egy kis zűr. Szóval ne gondolj arra, hogy ez milyen rossz,stb....ha egy lánynak tetszel, annak tetszeni fog minden benned. Te ettől vagy különleges. Biztosan te is megtalálod a neked szánt lányt ;) 15L
2015. dec. 27. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
Nekem volt enyhe, de helyre lett hozva gyógytornával. Testvéremnek van cilindere (szemtengelyferdülés), szóval szerintem értelmes lánynak, akinek inkább a belső számít, annak fel se fog tűnni.
2015. dec. 28. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Szia,én lány vagyok :D


"Minél jobban szeretsz valakit annál lényegtelenebb a külseje"


Ha valaki szeret annak nem számít hogy nézel ki lehetsz a világ legrondább embere ha gyönyörű belsőd van.Ha szeret valaki annak úgy vagy tökéletes ahogy vagy hisz azt szerette meg benned,a hibáid,tökéletlenségeid is mind bele tartozik.És mint írták..ne aggódj ha nem áll keresztbe a szemed és nem vagy ? alakú úgy hogy 10 km ről is látszik akkor mindenkj számára átlagos a kinézeted,aki szeret annak meg a belsőd fog megtetszeni,és amit teszel(kedves ,udvarias,vicces) és csak utána szeret meg téged..ez mindig így van mindenkinél és ne mond hogy nem láttál mozgássérültet vagy vakot vagy valami iszonyatosan ronda embert a párjával sétálni az utcán :D a szerelem vak ilyenkor nem a szemünk hanem a szívünk vezet :D mellesleg nem vagyok még 15 ;D ettől függetlenül a meglátásaim érnek annyit hogy kicsit atgondold en csak segiteni probalok :D 😘

2015. dec. 30. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Hülyeség, hogy nem számít a külső. Külső miatt vonzódsz valakihez. A vonzalom kell.
2016. febr. 6. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!