Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes belém? Bolondít?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes belém? Bolondít?

Figyelt kérdés

Sziasztok, előre is Boldog Karácsonyt és Új évet!


Van egy lány, akivel nagyon jóba lettem mostanság. Beszélgettünk chaten, ilyen olyan féle. Elmondta az előző kapcsolatait, milyenek voltak, tehát szinte mindent megtudtam róla. Én még annyira nem bíztam meg benne, de elmondtam én is párat neki. Viszont a napokban úgy várom, hogy írjon és, hogy beszélgessünk és együtt legyek vele. Iskolába beszélgetünk általába meg néha egy iskola utáni foglalkozás (szakkör) minden Szerdán. Ez a lány, hát mit is mondjak én szerelmes lettem belé, viszont szeretném a véleményetek kérni, hogy szerintetek, hogy áll ezzel.

Nos, miután sok mindent megtudtunk egymásról voltak ilyenek, hogy csak úgy simán hozzám dőlt, megfogta a kezem, simogatott is néha. Ez talán egy kisebb jelzés? Facebookon és Viberen mindig küldözget néha csak úgy simán szíveket. Én egyszer visszaküldtem neki, akkor ő küldött 6-7 darabot, azt mondtam neki ,,huhu felkell még dolgoznom ezeket a szíveket'' erre olyan választ kaptam, hogy ,,Megértem :('' ez most mi lenne?


Tudni illik ez a lány: Amiket megtudtam róla kevés kapcsolata volt és rövid ideig (nem volt tartalmas,komoly kapcsolata). VISZONT, és igen most jön a bökkenő. Megszokta mutatni a Messenger üzeneteit, és még 1-2 embernek is ad egy-két szinte. Talán nekem nem is jeleket küld, csak ilyen a személyisége és így barátkozik? Viszont másokat nem ölelget, simogat, fogja a kezét, hozzá dől és még sorolhatnám.


Igen, természetesen ezeket én jeleknek fogtam fel és én is néha megsimogatom a haját és magamhoz húzom párszor. Egy két bók is beszokott jönni ritkán, én megdicsérem a ruháját. Ő is szokott dicsérni,szintén ritkán.


Szóval a kérdésem: Jeleknek vegyem fel, flörtnek?


Elég hosszúra sikeredett, sajnálom, ha elfárasztom a szemeteket.


Én: 17/F

Ő: 17/L



2015. dec. 18. 13:14
 1/7 anonim ***** válasza:
Lehet,hohy tetszel neki,de az is lehet,hogy csak a legeslegjobbb baratjanak tekint es azert csinalja ezt. BÁR, ha nem vonzodna hozzad,akkor nem fogdosna a kezed es nem olelgetne. Tehat a vomzalm az tuti meg van a reszerol. Megkerdezhetem,hogy miert nem kezdemenyeztel meg eddig nala?
2015. dec. 19. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Azért nem, mert igazából nem ismertem olyan régóta és nem tudom milyen a személyisége, mert azt hittem csak így barátkozik/ismerkedik. Egyébként én nem vagyok az a csajozós típus. De tervezem vele jövőhéten a mozizást, már meghívtam és úgy van, hogy megyünk. Másrészt azért nem kezdeményeztem, mert magasabb nállam a lány (5-6 cm), de küldött egy filmet ahol egy lány összejött egy alacsonyabb sráccal. (Talán utalni akarna?)


Ui: Zöld pacsi ment!

2015. dec. 19. 11:25
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem akarlak megbántani de az a filmes olyan CUKIIII. Sztem ne félj kezdeményezni! Ha ő megfogta a kezed neked is szabad. Mozi közben fogd meg a kezét úgy hogy rá teszed mint két kezed. Ha reagál mosolyogj rá és nézd tovább a filmet.Te is küldj neki legközelebb ha küld szívet pont annyit amennyit ő küld vagy eggyel többet. És dícsérd meg a szemét a haját a hajának az illatát. Tegyél felé olyan gesztusokat amikből érezheti hogy szereted :)
2015. dec. 21. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ezek ilyen béna tippek de ha akarod alkalmazhatod :)
2015. dec. 21. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszod neked is :) Hát, meglátjuk mi lesz, ha érdekel, majd leírom ide.
2015. dec. 21. 23:19
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen igen igen igen igen 😊😊😊😊
2015. dec. 22. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
hát hát, nem tudtunk találkozni ,mert összevesztem szülőkkel, és ő is:D szóval hát, majd Szilveszterkor találkozom vele.)
2015. dec. 23. 22:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!