Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lányok! Ti mit szólnátok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti mit szólnátok ehhez illetve, hogyan is reagálnátok le?

Figyelt kérdés

A helyzet nagyon egyszerű. Van egy fiú ---> Van egy lány --- 1 év párkapcsolatban voltak mely őszinte volt ---> eltelt 2 év ---> a fiú még mindig a lányra gondol minden nap és nem tud másra nézni "úgy" ---> A fiú tisztában van vele, hogy nem fog más lányt szeretni (Jön még 1001 lány duma offos) ---> A fiú feltetoválja a lány nevét a csuklójára ezzel jelezve, hogy még mindig és örökre szeretni fogja bármi történjen ---> Megmutatja a lánynak a tetoválást, hogy ez őszinte és nem bánja meg ha mégsem lenne köztük újra semmi!

Alapvető tudnivalók:

- A fiú nem őrült, nem zaklatja a lányt soha

- Sok kamu duma sok embertől, de a fiú bármit képes lenne megtenni érte kivétel nélkül



2015. dec. 17. 19:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy már csak késő van és én vagyok a fáradt, de ebben mi is a kérdés? Illetve az a "nem bánja meg ha mégsem lenne köztük újra semmi" nem egészen világos hogy mit is akart jelenteni.
2015. dec. 17. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Szia.

A kérdés az, hogy a felül olvasható "szituációra" te mint lány, hogyan reagálnál és, hogyan oldanád meg az adott szituációt.

"nem bánja meg ha mégsem lenne köztük újra semmi! " - itt arra gondolok, hogy ha a lányt esetleg hidegen hagyja vagy nem hatotta meg a dolog akkor a fiú nem bánja meg, hogy ott marad egy életen át a tetoválást. (azért írtam oda mert nyilván jött volna sok komment, hogy megbánom a tetoválást stb stb.)

2015. dec. 17. 19:20
 3/5 anonim ***** válasza:
Én betegesnek tartanám. És hidd el, lesz más lány,akit szeretni fogsz, és meg fogod bánni a tetoválást
2015. dec. 18. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

elhiszem, hogy most úgy gondolod, hogy ez nem fog megváltozni. de az érzelmek egy idő után elmúlnak, átalakulnak és jönnek majd mások. akkor is, ha nem hiszed. jobban jársz vele, ha elfogadod.


a tetoválás ugyanilyen. most jó ötletnek tűnik, most azt hiszed, hogy nem bánod meg, de fogalmad sincs, hogy milyen lesz majd az életed 10-20-30-50-60 év múlva.

2015. dec. 23. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én személy szerint nem várnám el egy fiútól hogy a nevemet feltetováltassa magára, szerintem ez egy nagy hülyeség volt de ha tényleg nagyon szereted a lányt és ő is téged akkor majd mikor elmúlnak az érzelmek marad egy szép emléked arról hogy mennyire szerettél valakit.
2016. jan. 10. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!