Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogy csináljam:?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy csináljam:?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem egy lánnyal első tali már megvolt. Sokat beszeltünk de azt mondta hogy nem bízik meg a fiúkban.. kövi talikor hogy mutassam ki hogy én nem barátkozni akarok vele (nem akarok a barátság zónába kerülni megint)

nagyon bejön nekem és egyszerűen boldog vagyok amikor vele találkozok!


2015. dec. 18. 15:43
 1/3 sziszen55 ***** válasza:

figyelj! elöször is ne csak az járjon a fejedben ami neked jó hanem az is ami a kiszemeltednek is jó ha mellette álsz és megmutatod neki hogy bízhat benned akkor lehet esélyed nála ez lehet nem hetekbe hanem hónapokba fog tartani de ha türelmes vagy talán sikerül.

lányként én ezt tanácsolom neked mert én se bíztam a fiúkban viszont rám talált egy srác aki türelmesen várt és sikerült. Remélem neked is fog a lánnyal:)

2015. dec. 18. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Ha sétáltok és pl. Lehúzódtok(mert elengedtek vkit)akkor végig simítod a derekát vagy vmi ilyesmi apró jel.Nekem ezek egyből arra utalnak és mint ki szokott derülni jól gondoltam.De ha esetleg leírod a korotokat és a programot tudok segíteni,akár itt,akár privátban:)😃😄
2015. dec. 18. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
17-vagyok a lány 16 és egy bevásárloközpontban fogunk talizni!
2015. dec. 18. 19:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!