Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak ilyen helyzetben...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ilyen helyzetben? A többi lent

Figyelt kérdés
Van egy lány akit 2 éve ismertem meg eredetileg csak beszélgetni akartam vele, miután meg ismertem utána lett barátnőm meg neki is lett barátja és akkor nem erőltettem azt hogy találkozunk csak az interneten mondjuk ő 135 km-re lakik tőlem tehát nem a közelben ezért eleinte csak beszélgettünk de folyamatosan szinte minden nap. Mostanra ott tartunk, hogy egyikünknek sincsen senkije és én idő közben el kezdtem iránta érezni valamit még én sem tudom mit ezért úgy gondoltam hogy most akkor el hívom egy randira de most meg nem akar velem találkozni úgy veszem észre az elmúlt időben többször próbálkoztam de mindig talált valami ki fogást hogy miért nem találkozunk hol azt mondja tanulnia kell hol azt hogy nincs otthon vagy hogy segítenie kell barátnőjének ilyenek meg az elmúlt időben nagyon nem is levelezünk egymással én írok neki látom hogy fent van de nem nézi meg csak 2-3 nap múlva és akkor is csak pár sort ír vissza vagy küld egy smilet és ennyi pedig régen nagyon sok közös témánk volt és órákat beszélgettünk. Meg mostanában egyre aktívabb az interneten amit régen egyáltalán nem csinált most meg olyan oldalakra regisztrált mint pl badoo, tinder ő erre azt mondja hogy csak ismerősöket akar találni nem pasit mert ő neki nem lenne ideje egy kapcsolatra mert idén érettségizik. És nem igazán értem a mostani viselkedését hogy miért csinálja ezt.Szerintetek van esélyem ennél a lánynál még vagy sokat vártam vagy talán esetleg lehet hogy van neki egy pasija hogy ennyire nem akar velem találkozni. Tehát nem tudom mit csináljak egyáltalán beszélgessek vele vagy csak áltatnám magam ?

2015. dec. 19. 10:46
 1/6 anonim válasza:
Szerintem kérdezd meg tőle hogy mi az oka hogy így viselkedik veled pedig ezelőtt jol el voltatok stb
2015. dec. 19. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Kérdeztem már tőle de azt írja hogy nem csak nekem nem ír vissza ha nem senkinek és azért mert vagy tanul az érettségire vagy éppen úszni van.De én szerintem ez nagyon sablon szöveg mivel szinte egész nap fent van csak nem nézi meg mit írtam amikor meg rá írok hogy miért nem ír vissza akkor meg egy fél órát fent van aztán megint nem nézi meg amit írok
2015. dec. 19. 12:17
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább Ő nem akar Téged áltatni, kecsegtetni, ámítani olyasmivel aminek sajnos fizikai korlátai vannak. A távolság rettenetesen hatalmas köztetek és ez sajnos nagy baj, gondolj csak bele: nem tudnátok minden nap találkozni, nem tudnál elémenni sehová sem és megvárni Őt, nem tudnátok hopp, hírtelen beugrani egy cukrászdába vagy csak sétálni egyet a parkban. Ráadásul az utazás is bődületes pénzekbe belekerülne Neki is meg Neked is, egy ideig biztos lehet bírni, de egy idő után inged, gatyád is rámenne és annak tényleg nincs semmi értelme. Biztosan szimpatikus vagy Neki, csak Ő is látja, hogy ez így irreális és kivitelezhetetlen, ezért nem akar belemenni. Tudom milyen érzés, én is jártam így többször is, hiába nagyon helyes és aranyos lány, a távolság az sajnos megronthat egy ilyen kapcsolatot. Keress inkább egy másik lányt, aki közelebb lakik hozzád, ugyanott ahol Te vagy legfeljebb a szomszéd települések valamelyikén.
2015. dec. 19. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hát de akkor ezt miért nem mondja meg nekem ? mert ezzel rosszabb mint ha meg mondaná a egy az egyben ezt.De ettől még lehetünk csak barátok vagy ilyen helyzetben már nagyon azok sem ?
2015. dec. 19. 13:17
 5/6 anonim ***** válasza:
Pontosan nem tudom, mert nem ismerlek benneteket. De lehet, hogy azért nem mondja, mert vagy még Ő is gondolkodik ezen vagy nem tudja hogyan mondja meg úgy, hogy azzal Téged ne bántson meg. Nyilván nem szeretne megbántani mert az Neki is rosszul esne. Esetleg igen, kérdezz rá a dologra Te, hogy most akkor lehet–e közöttetek valamilyen kapcsolat és ha igan akkor Ő milyen kapcsolatra gondolt. De legyél udvarias és szépen kérdezd meg, írj neki egy szép levelet, hogy mondja meg Ő mit gondol erről és, hogy mi a véleménye a barátságról, hogy maradhattok–e azért barátok.
2015. dec. 19. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ hát valószínűleg az hogy konkrétan meg fogom kérdezni a dolgokat. Ezt a levelet ezt hogyan kellene meg fogalmaznom mármint hogy milyen formában legyek lényegre törő vagy fejtsem ki neki hogy mit érzek iránta ?
2015. dec. 20. 15:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!