Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tetszek vajon neki?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sexyeccavú kérdése:

Tetszek vajon neki?

Figyelt kérdés
Én lány vagyok és 2 éve szeretek egy fiút de neheztel rám mert összevesztünk:( A fiú sértődékeny, távolságtartó de nagyon kedves én sose tudok rá haragudni. De nem tudom eldönteni én is tetszek-e neki. Mikor összevesztünk az utolsó mondatomban benne volt, hogy fontos vagy nekem...igazából én is távolságtartó lány vagyok. Eleinte miután összevesztünk rám se volt hajlandó nézni egy ideig ebből gondolom, hogy megbántottam de utánna már ha én ránéztem álltalába ő is rám. Ezután volt egy iskolabuli ott elvileg féltékennyé akart tenni és hát sikerült neki, én visszaadtam. Ő még az nap átkarolt elöttem egy lányt. Én mindig elbújok a hajamba és próbálok menekülni mert teljesen zavarban vagyok és egyszer látta a barátnőm, hogy elpirult mikor így viselkedtem. Mikor nézem akkor fapofát vág és kussba marad pedig beszélős tipus, a haverai gyakran szekálnak. Egyik nap épp sétáltam a folyosón és megláttam mondta, hogy most menjenek lifttel én visszafordultam de 5 másodperc múlva visszakukucskáltam és láttam, hogy ő is arra jön mint amerre én elindultam hirtelen visszapattantam és az arcomat fogtam szóval elkezdtem gyorsan sétálni a lépcső felé de hirtelen láttam mögottem futni ezért gyorsabban elkezdtem szedni a lábam de miután közvetlen mögöttem volt lelassított pont a lépcsőn. Kérlek segítsetek mert nagyon szeretem és fontos nekem. Előre is köszönöm nektek:)

2015. dec. 19. 20:35
 1/1 anonim válasza:
Elképzelhetőnek tartom hogy tetszel neki, hiszen minden jel arra mutatt. Szerintem beszélgessetek, mélyítsétek a kapcsolatokat bizalmasabbra. Aztán pedig teljesen egyértelművé fog válni mi is van itt.Ha még akkor se teljesen, akkor kérdezz rá, vagy célozzgass.
2015. dec. 19. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!