Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tetszik nekem. De vajon én...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ajnajoe kérdése:

Tetszik nekem. De vajon én tetszek neki? milyen árulkodó jelek vannak?

Figyelt kérdés
tetszik egy fiú és néha ő is ugy viselkedik mintha tetszenék neki de lehet hogy csak félreértelmezem a jeleit. de valahogy sokszor nézünk egymás szemébe hoszzasan csak nem tudom hogy ő miért tartja fenn a szemkontaktust: lehet hogy azért néz hogy én miért nézem de lehet hát... nem is tudom... léci normális ötleteket kérek

2015. nov. 16. 16:04
 1/4 anonim válasza:
Én nem szoktam szemezni olyannal,aki nem tetszik.;-) Ha zavarná akkor inkább kerülne.Mosolyogj rá,aztán lesz valami.:-)
2015. nov. 16. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Ha egy fiú szemkontaktus teremt veled akkor akar tőled valamit (általában szerelmes beléd)ha máshogy is közeledik feléd ölelés,átkarolás vagy sokat érdeklődik irántad akkor is tetszhetsz neki
2015. nov. 16. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én úgy tapasztaltam életem során, meg magamból kiindulva is, hogy a szemezés teljesen jelentéktelen, van hogy elbambul az ember, vanhogy unalomból nézegeti az embereket, elgondolkodik, stb, ez egy annyira jelentéktelen dolog, ezt jelnek venni marhaság, engem rengeteg lány bámult sokáig is, de mikor odamentem nem akart semmit, sose tudhatod hogy ki akar és ki nem, mer mindenki máshogy reagál dolgokra.
2015. nov. 16. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Jelentheti, hogy bejössz neki, de nem feltétlenül ezt jelenti, ha amellett van mosoly esetleg valamilyen fizikai kontaktus is, akkor az már inkább valószínű.
2015. nov. 17. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!