Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Az normális, hogy még nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális, hogy még nem szerelmes belém?

Figyelt kérdés
Van egy olyan érzésem, hogy ezt is túlparázom. De. Van egy srác, akivel már jó ideje randizgatunk, 1 hónapja hív hivatalosan is a barátnőjének. Én teljesen odáig vagyok érte, tényleg azt érzem, hogy szerelmes vagyok. Ő viszont, ahogy többször is elmondta, még nem érez semmit. Valamelyik nap beszélgettünk úgy általánosságban a párkapcsolatokról, mesélt az előző kapcsolatáról és az exe és a közöttem lévő időről, meg arról hogy párkapcsolatban a jobb lenni vagy szinglinek, és akkor elejtett egy olyat hogy ő még nem tudja hogy mit akar. Az rendben van, hogy ő így érez? Vagy csak nekem furcsa ez? Köszi! 18L
2015. dec. 20. 14:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Számomra nem lenne rendben de nem vagyunk egyformák. Én csak szerelemből jönnék össze valakivel.
2015. dec. 20. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

A kérdés alapján azt hittem, 12 lehetsz.

Amúgy meg: ti tudjátok. De én nem nevezném azt a barátnőmnek, akibe nem vagyok szerelmes. Nálam ez az alapfeltétel.

2015. dec. 20. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem normális. Két embernek azelőtt kéne szeretni egymást vagy legalábbis valamiféle vonzalmat érezni mielőtt elkezdenek járni nem pedig utána kéne kialakuljon. Oké, hogy az első pár hónapban pl még nem feltétlen a szerelem minden esetben, de szerintem ott bajok vannak ahol semmi sincs az egyik részről. Ahogy én levettem csak azért van veled mert nem akar egyedül lenni nem azért mert mert kifejezetten veled akar lenni. Persze lehet hogy más miatt bonyolult a helyzet de szerintem ez nem hosszú életű dolog így...
2015. dec. 20. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

" 1 hónapja hív hivatalosan is a barátnőjének."

Ez annyira gázul hangzik....legalább együtt vagytok? Mert ha nem, akkor ezzel az erővel akár én is mondhatnálak téged barátnőmnek.

2015. dec. 20. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
együtt vagyunk :)
2015. dec. 20. 23:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!