Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Normális ha egy lány az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ha egy lány az unokatesójába szerelmes?

Figyelt kérdés
Na szóval...van egy srác aki nagyon távolról 6.unokatesóm és tetszik sőt szeretem...a jelekből azt vettem le h én is bejövök neki szted elmondjam h szeretem?

#Unokatesó szerelem
2015. okt. 19. 19:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Mit értesz azalatt hogy szereted?
2015. okt. 19. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Cigó vagy?
2015. okt. 19. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
15 vagyok es nem vagyok cigó
2015. okt. 19. 21:24
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem szereted :D idővel rájössz.
2015. okt. 20. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
pont most tanultam, Balassy költőnk össze is házasodott az unokatesojával. Igaz egy évre rá vérfertőzés miatt el kellett válniuk
2015. okt. 20. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hát remélem h elgelejtem mert a barátnőim is mondják h felejtsem el de nem megy mert minden nap talizunk hiszen egy suliba járunk és át is hívott magához xboxozni
2015. okt. 21. 07:16
 7/7 anonim ***** válasza:

6. unokatesó már gyakorlatilag nem is (nagyon) rokon, én nem igazán foglalkoznék itt a rokoni szállal.

Nyugodtan ismerkedjetek meg közelebbről is :)

2017. jan. 10. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!