Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mik a jelei annak, hogy a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik a jelei annak, hogy a tanárom nem csak szimpatizál velem, hanem vonzódik is hozzám?

Figyelt kérdés

Végzős gimnazista lány vagyok, és már hetek óta az egyik tanárom jár a fejemben, aki 30 éves, és elvileg egy tavaly ballagott diáklánnyal jár. Ez szólhat épp az "ügyünk" mellett vagy épp ellene is.

A helyzet az, hogy idén kezdett el engem tanítani, és eleinte nagyon unszimpatikus volt számomra, de az utóbbi időben mindig rá gondolok, ugyanis olyan hatást gyakorol rám.

Amikor megsimogatja a hátamat, még hosszasan bizsereg a bőröm az érintésétől, amikor meglátom, máris megdobban a szívem, ha a nevemet mondja, úgy érzem, elvörösödöm.

Olyan érzésem van, mintha nekem kitüntetett figyelmet szánna. Mosolyog rám, gyakran összetalálkozik a tekintetünk, amikor javasolok valamit, rögtön azt mondja, hogy legyen úgy, érdeklődik a hobbim iránt, stb... Mégis bizonytalan vagyok, mert amúgy elég laza férfi, így egyfolytában vívódok magamban, hogy a viselkedése jelent valamit, vagy nem, vagy jelent, de csak kezdetlegesen, mert nem akar semmit lépni, amíg le nem érettségizem.



2015. dec. 20. 23:52
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Nálunk is van egy olyan tanár, aki egy pár éve végzett lánnyal jár a tanár nem tudom pontosan mennyi, de kb. 32-33 éves.

Mindenkivel így viselkedik, aki 16 felett van és valamilyen szinten szép. Megsimogatja a kezüket, beleülteti őket az ölébe, stb. Hozzám is egy ideig próbált közeledni, ha ültem, teljesen szorosan odaült mellém és hasonlók, de mivel van barátom, elküldtem.

Szerintem ők ezt kiélvezik, hogy a fiatal lányok buknak a fiatal 30-as pasikra, ezért udvarolnak körbe mindenkit.

2016. márc. 26. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!