Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van egy lány aki engem néz...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány aki engem néz folyton mikor rá nézzek akkor gyből másfele néz tetszek neki? többi lent.

Figyelt kérdés
Van egy lány aki engem néz folyton mikor rá nézzek akkor egyből másfele néz régen nagy barátok voltunk és msot pedig ne mis köszön csak engem néz de van barátja akivel ne is törödik annyira... Szerintetek jó lenne ha rá molyosogénk a folyoson ha elmegyünk egymás melett? vagy köszönjek és mosolyogjak? Meg néha megkérdi hányas lett a törim vagy ami tantárgyból írtunk Lehet köztünk valami?

2015. dec. 21. 20:23
 1/2 Fruzs33 ***** válasza:
Lehet,hogy érez vmit irántad,soha nem lehet tudni,kérdezz rá,persze nem rátámadva,hanem kertelve. Soha nem lehet tudni,lehet,hogy lesz köztetek vmi.
2015. dec. 21. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem tetszel neki, szimpatizál veled. Viszont ne vidd túlzásba, ne gondolkodj egyből azpn, hogy lehetne-e köztetek valami mikor még rá se mosolyogsz :D Szerintem egy mosolyt megérdemel a csaj, aztán majd meglátod hogy reagál, és hogyan tovább :)
2015. dec. 21. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!