Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Visszautasított egy lány, de...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Visszautasított egy lány, de kezdem úgy érezni, hogy ő is kezd többet érezni irántam. Hogyan jöhetnék rá arra, hogy ez valóban így van-e?

Figyelt kérdés
Az alap koncepció az, hogy mostanság nagyon sokat beszélünk (pedig nem rég utasított vissza) mind FB-n, és azon kívül is. Elég közel szokott állni hozzám mikor beszélünk, érzem mindíg az illatát. Folyton aranyosan mosolyog. Hogyan tudhatnám meg tőle, hogy tényleg szeret-e, vagy csak én vagyok még mindíg ebben a tévhitben?

2015. dec. 21. 19:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Kérdezz rá őszintén, de azért finoman, hogy most akkor mi van, reménykedj-e még, vagy ne. :)
2015. dec. 21. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Csal az aggaszt, hogyha rákérdezek, akkor lehet merges lesz hogy újra fehozom a témát, pedig már megmondta, hogy nem.
2015. dec. 21. 19:12
 3/4 anonim válasza:

hány évesek vagytok? osztáytársak vagytok?:)

Szokott ő is kezdményezni? Vmikor találkoztok? Szrintem ha találkoztok mondd el neki, kérdezz rá, semmit sem veszítesz.:)

2015. dec. 21. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Kérdezd meg tőle.


Én egyszer úgy jártam, hogy kaptam rá egy nemtudomot. Nab..meg :D

2015. dec. 22. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!