Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nagyon hiányzik a volt barátom...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon hiányzik a volt barátom. Hogyan tudnám elfelejteni? Folyamatosan csak sírok.

Figyelt kérdés
2015. dec. 22. 18:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem fel a fejjel, próbálj mással ismerkedni, hátha vele nem gondolsz majd az előzőre :)
2015. dec. 22. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Próbáld meg elfoglalni magad. Nagyon nehéz lesz, de túl kell lépned.

Mondjuk mondani könnyű, én ilyenkor semmire se tudtam koncentrálni, semmi se kötött le, csak lubickoltam az önsajnálatban. Meg 0-24-ben a szakításunkat olvasgattam+visszaidéztem a fejemben, amitől csak még rosszabb lett...Teljesen belelovaltam magam. De végülis sokat beszélgettem a barátaimmal és így lassacskán sikerült.

2015. dec. 22. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Pont ma 1 hónapja, hogy szakítottunk. Az a legrosszabb, hogy látom, hogy ő nagyon is jól megvan nélkülem, és én meg nem bírom már tovább.
2015. dec. 22. 18:54
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Örűlj neki hogy volt pasid. És ha volt akkor majd még lesz is

És ha magadat örlöd jobb lesz?? Jön a megváltás?? Megváltozik a helyzet??

Segíts a szüleidnek a karácsonyi készülődésbe és az exed meg feledts el hisz ha kidobb akk nincs sok választás enyi volt vele. Na szóval segits sűtni főzni Menj le a barátnőidel korizni stb anyi szép dolog van a szerelmem kivül . 16/F

2015. dec. 22. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%

Hasonló helyzetben vagyok/voltam.. teljesen betegnek érzem ezt az egészet.. nekünk pont ma 3 hónapja,hogy szakítottunk és tegnap láttam meg az utcán 3 hónap után először.. hátborzongató érzés volt,ő nem látott szerencsére. Reménykedem,hogy jobb lesz vannak még mélypontok de általában úgy érzem,hogy a legjobb úton haladok. Ha esetleg beszélgetni szeretnél privátban mesélek én is és mesélek te is. Csak írj ha van kedved :)

18/L

2015. dec. 22. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!