Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítottam a barátnőmmel, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottam a barátnőmmel, de nem tudom elfelejteni, és csak folyamatosan sírok, de újrakezdeni nem akarom a dolgot. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
2007. júl. 14. 10:29
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem akarod újra kezdeni,annak meg van az oka.Vagy nem???Gondolom annak is,hogy szakítottál.

Akkor meg ne sírj.!!!Próbáld lekötni magad,mozdulj ki,és jobb lessz.Minden seb begyógyula´sa´hoz idö kell.pár hét,2-3 hónap és sokkal jobban fogod érezni magad.

2007. júl. 14. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
BÁr azt szokták mondani, hogy nem túl férfias, de szerintem SÍRJ CSAK- az jót tesz a léleknek... kicsit könnyebb lesz. NEm tudom, hányadik szakításod ez, de jó, ha felkészülsz, hogy ha érzelmileg valaha kötődtél a párodhoz, akkor a szakítás akkor is fájdalmas, ha amúgy a kapcsolat már nem működött.:( Sajnos az ember így van összerakva:( De ahogy az előttem szóló írta: az idő úgyis begyógyítja ezeket a sebeket...!
2007. júl. 14. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha megszorul az ember gondolatja, forduljon bátran a népi bölcselethez tanácsért.

Két szólást idéznék fel (bennk van a felelet):

Szeget szeggel lehet kiütni, kutyaharapást szőrével lehet gyógyítani.


Lefodítva: emlékek ellen csak erősebb emlékekkel lehet harcolni, mégpedig úgy, hogy új élményeket kell szerezni, amelyek erősebben lekötnek.


üdv.: hegedor

2007. júl. 15. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha még most is a kérdés feltevése után több, mint egy hónappal is ugyanígy érzel, akkor szerintem érdemes lenne elgondolkodni azon hogy miért van ez így?! Véleményem szerint jobban járnál, ha beszélgetnél vele, és megpróbálnál rájönni, hogy vajon ő is így érez-e irántad(mert ugye te szakítottál, ezek szerint ő még nem akart, szal esélyes hogy még mindig szerelmes) Ha az érzelmek kölcsönösek, javasolnám a gondok megbeszélését, esetleg egy újrakezdést, mert ha szeretitek egymást, nem látom akadályát annak, hogy miért ne lehetnétek együtt??!!


De, ha ennyire nem szeretnéd az újrakezdést, akkor midnenképpen légy türelmes, idővel a seb befog gyógyulni, az idő sokmindentől függ az együtt töltött idő, az érzelmek mélysége...stb. Szóval várj, ne unatkozz, ne legyél otthon, mozdulj ki!! Élvezd az életet!

2009. aug. 18. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!