Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lehet ebből még valami?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet ebből még valami?

Figyelt kérdés
Van egy fiú, osztálytársak vagyunk, és amióta megláttam tetszik nekem. Novemberben megbeszéltük, hogy tetszünk egymásnak, aztán decemberben megkérdeztem tőle facebookon, hogy most is úgy érez-e, ahogy régen, és azt mondta, hogy eltávolodtunk, és hogy már nem, de azóta úgy viselkedik, mintha szeretne még, és meghívott a szilveszteri bulijába.

2015. dec. 22. 19:39
 1/3 anonim válasza:
szerintem menj el a bulijába aztán lehet lesz valami, vagyy csak megbeszélitek a dolgot
2015. dec. 22. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Egyenes út ***** válasza:

:DDDD

"Novemberben megbeszéltük,hogy tettszünk egymásnak"

Feldobtad a napomat.:DDDD

2015. dec. 22. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat :)

Igen, konkrétan megbeszéltük, aztán egyszer találkoztunk, óvatosan mindig egymást néztük, aztán ennyi, és most megint ott tarunk, ahol eddig tartottunk, csak most még esély sincs arra, hogy beszéljünk egymással, vagy egyáltalán megbeszéljük egymással a dolgokat, hogy most egyáltalán mi is van.

Volt olyan, hogy egy haverja visszahozta nekem az ollómat, és közölte, hogy a "fiú" nem merte odaadni, ez most vagy nagyon jót, vagy nagyon rosszat jelent.

2015. dec. 23. 08:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!