Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van rá esély h legyen ebből...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van rá esély h legyen ebből valami?

Figyelt kérdés

van egy nálam 3 évvel idősebb srác aki az egyik haverom osztálytársa és állítólag bejövök neki, csak azt mondják eléggé nagyvilági éltet él és óva intenek tőle... Így figyelmen kívűl is hagynám csak nekem is bejön... még nem beszéltünk, de szívesen megismerném, hogy aztán én tudjak dönteni róla h tetszike vagy nem, de ráírni meg nem akarok. Ti mit gondoltok erről?

15/L



2015. nov. 26. 19:32
 1/7 A kérdező kommentje:
aki gondolja kifejtem bővebben privátban a nagyvilági életet
2015. nov. 26. 19:33
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ha tényleg bejössz neki, és nem csak állítólag, akkor valamilyen módon keresni fog téged. Ha pedig tetszik neked, akkor a haverodon keresztül próbáld meg megismerni:)
2015. nov. 26. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
akkor úgy mondom, hogy szerintem bejövök neki :D szokott rólam kérdezgetni meg ilyesmi. Volt olyan h megkérdezte h én megyek-e az egyik buliba, meg suliban mellettem jött fel a lépcsőn és akkor nem nagyon nézett rám, de utána megkérdezte haveromtól h melyik osztályba is járok, de ő meg rávágta h még túl fiatal vagyok hozzá :D szóval rá nem nagyon számíthatok ha őt megakarom ismerni. Ha meg arra várok akkor h ő rám írjon... Szerintem fél rám írni vagy nemtudom
2015. nov. 26. 19:57
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát, szerintem kezdetnek haverod mutasson be téged, dumáljatok, azután majd kiderül, mi lesz.
2015. nov. 26. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ki leszel használva, aztán mész a levesbe. Ha csitri vagy akkor ez neked se lesz ellenedre.
2015. nov. 26. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem vagyok csitri... és pont ezért kérdezem h szerintetek ebből lehet-e hosszabb távú kapcsolat vagy csak kihasználna, mert nekem nem az a célom h meglegyen aztán csá...
2015. nov. 26. 20:12
 7/7 anonim ***** válasza:

Mindenképpen haveron keresztül...ismerem az érzést, pont 2 éve velem is ez volt, sztem próbáld meg, és döntsd el h mi fér bele/mi nem a kapcsolatotokba.

;)

2015. dec. 14. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!