Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van ilyen szerelem? (többi lent)

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kovácsiza02 kérdése:

Van ilyen szerelem? (többi lent)

Figyelt kérdés

Van egy fiú akibe szerelmes vagyok már 4 hónapja tudja vagyis szeptemberben tudta meg,de amikor kimondta,hogy nem tetszek neki és nem is érez semmit se irátam akkor sírva futottam haza. És már 4 hónapja miatta sírok. Közben gyűlölöm,de szeretem. Minden nap éjjel-nappal rá gondolok és..sírok...De van valami...mintha azóta eléggé bámul engem,de egyszer kiröhögött,mert elfutottam előle. Hogy miért? Mert nem akartam látni. Elakarom felejteni,de nem megy. Esetleg tanács arra,hogy reménykedjek vagy,hogy hogyan felejtsem el?

18/L



2015. dec. 23. 17:15
 1/5 anonim válasza:
Írd a nevét egy lapra,hajtsd össze,gondolj a közös emlékeitekre,aztán tépd szét és dobd ki... Sokkal jobb lesz :) Aztán indulj,és keress magadnak egy másik fiút :)
2015. dec. 23. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Miért gyűlölöd? Azért néz, mert furcsa neki, úgyhogy felejtsd el. Minek sírni?!!? Fel nem fogom ép ésszel! Na, mindegy. Felejtsd el és kész.
2015. dec. 23. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Azért gyűlölöm,mert mindenkinek elmondta a suliba,hogy bevallotam neki mit érzek és kiröhögött mindenki vele együtt. Másfél hónapig ez a pletyka volt a suliba és akinek elmondta az illető az a pofámba röhögött.

2015. dec. 23. 18:31
 4/5 anonim ***** válasza:
Nyugodj meg :) Próbáld meg megérteni,hogy nem kaphatod őt meg.Tovább kell lépned.Nem egy fiú van a világon.Fiatal vagy még,rengetegszer leszel még szerelmes és majd megtalálod azt,aki igazán boldoggá tesz és te is őt.Csak ne erőltesd ezt.Ami nem megy azt nem kell erőltetni.Engedd el.Az idő segít :)
2015. dec. 23. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm tényleg :)
2015. dec. 23. 20:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!